Wpis z mikrobloga

Nic mnie tak nie bawi i przeraża jednocześnie jak to gdy widzę na kartach wyborczych swoich dawnych znajomych, którzy od zawsze byli debilami, bez pojęcia o czymkolwiek, a nagle stwierdzili że wejscie do rady miasta będzie idealnym pomysłem. Boże kimkolwiek jesteś miej ten kraj w opiece, jak tacy ludzie dostaną trochę władzy xD #wybory #polityka
  • 36
  • Odpowiedz
@dr_papieros: przecież to normalna sprawa, wpychają kogo się da żeby listy zapełnić, zawsze to więcej głosów na listę, a wejdą i tak tylko najlepsi. U mnie w powiatowym na listach też pełno przypadkowych ludzi, którzy nie mają wiele wspólnego z polityką.
  • Odpowiedz
@dr_papieros u moich rodziców we wsi startuje taka kobieta, która ma trójkę dzieci, każde z innym ojcem (obecny mąż siedzi w więzieniu), pracowała już chyba w każdym sklepie w mieście obok (o sklepach we wsi nie wspominam przez litość). Wykształcenie średnie, nie umie sklecić zdania bez "yyy #!$%@? rozumiesz".
Kwiat narodu, jasny gwint.
  • Odpowiedz
@dr_papieros: ja ostatnio widziałem plakat wyborczy gościa którego wywaliliśmy dyscyplinarnie z firmy za łapanie dziewczyn za dupy i cycki. Zgadnijcie z jakiej partii kandyduje ten ojciec dwójki dzieci i przykładny mąż.
  • Odpowiedz