Wpis z mikrobloga

@MILIARDER_007: @abcd1414 @dawidczeta @robert-kuzba Nie wypowiadajcie się skoro nic nie wiecie. Pisałem bardzo dużo z supportem streamelements,poinformowałem ich w czym jest problem,że ludzie z tego portalu zgłaszają po złosci donejty - macie moje słowo że nikt nie dostanie bana,nawet gural ( ͡° ͜ʖ ͡°) wyczuli kasę od polskich streamerów jak nic. Sami widzicie,że ten @abcd1414 robił zgłoszenia, a link z donejtami bystrego od kilku tygodni jak stał,tak
@marcin-kanalarz: wzruszająca wypowiedź sylwku ( ͡° ͜ʖ ͡°). A kasę od polskich streamerów wyczuli od tych którzy nie biją kobiet czy gości na streamach. Znowu będzie krzywa akcja jak z helgą to i streamelements zbanuje. Możesz se pisać i im gadać, ale jak będzie shot udokumentowany i dowiedzą się że taki poziom jest na każdym streamie to elo. Teraz już serwisy donate nie idą tak mocno na
macie moje słowo

@marcin-kanalarz: to super, ale słowo zielonki w dodatku na wykopie znaczy tyle co nic

nikt nie dostanie bana,nawet gural ( ͡° ͜ʖ ͡°) wyczuli kasę od polskich streamerów jak nic

guralek ponoć już ma u nich bana, więc o czym ty piszesz? Poza tym oni więcej kasy mają z twitcha i innych platform streamingowych, aniżeli mieliby sobie załatwiać od jakichś patostreamerów. Te czasy się
@marcin-kanalarz: Na mnie też gadają, że jestem bystrzak i na każdego kto się odezwie, oni mają jakąś obsesję. Kazdy kto coś napisze to zaraz piszą, że to bystrzak. Zrozumcie, że tu nie ma bystrzaka. A jeśli myślicie ze on będzie na tej stronie streamelements strimowal to jestecie w błędzie. Sam mowil na strimie, że ta strona jest tylko tymczasowa. Prawdy dowiecie się pewnie na następny weekend jakiej strony będzie używał.
@marcin-kanalarz: jaki ty głupi jesteś albo cię stary zapomniał spuścić w kiblu zanim się urodziles. Żeby zdjąć zagraniczne donejty trzeba się trochę napracować nie każdy ma czas się tym zajmować. Dzieciaki nie mają blika czy konta w banku więc byszczoch bez smsów grosze zarobi