Wpis z mikrobloga

  • 1
@d4wid skoro tak to wg. mnie patrzysz podobnie na politykę jak większość ludzi którzy głosują również na inne partie w tym Konfederację. Hasłem ekoterror określiłem np. sytuację w Warszawie gdzie biejdniejszej części społeczeństwa nie będzie można wjechać do centrum miasta. Z tym że eko powinno być w cudzysłowiu bo z ekologią nie ma to nic wspólnego
  • Odpowiedz
  • 2
@RKN_ nie chce mi sie dyskutować z szurem. Szkoda mi czasu marnować, mistrzu od ekoterroruxd. Musisz na głównej podyskutować, tam się bardziej dogadasz
  • Odpowiedz
@d4wid konfabulanci nie wiedzą, że prawdziwie wolnorynkowa partia(tm) oznacza, że np Berkowicz uważa, że deweloperów nie powinno się w żaden sposób ograniczać, ani tworzyć warunków zabudowy itp. co jest przyzwoleniem na patodeweloperkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) powinni móc budować gdzie chcą i jak chcą!
  • Odpowiedz
  • 0
@wqon

@d4wid a czemu ty tak bardzo nie lubisz konfederacji?


To tak jakbyś spytał dlaczego nie lubię kacapow.
Odpowiem, jak baba. Domyśl się( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@d4wid: masz mniej rozumu niż wszyscy pisowcy, peowcy i lewaczki razem wzięci.


@andrej158: wiadomo, najwięcej ma rozumu konfiarz po zawodówce. Beka, że jest 2024, a wy się do bycia konfiarzami przyznajcie XD
  • Odpowiedz
@d4wid: ukończyłem dwa kierunki studiów to raz, dwa - ukończenie szkoły zawodowej to żadna ujma, wykształcenie to nie p--o, nie musi był pełne ( ) W każdym razie najwięcej rozumu bają bęcwały, które zarzucają Konfederacji prorosyjskość podczas gdy to Platforma Obywatelska i PSL są dwiema najbardziej pro-rosyjskimi partiami w historii tuż za Płatnymi Zdrajcami Pachołkami Rosji.
  • Odpowiedz
  • 0
@d4wid: ukończyłem dwa kierunki studiów to raz, dwa - ukończenie szkoły zawodowej to żadna ujma, wykształcenie to nie p--o, nie musi był pełne ( ) W każdym razie najwięcej rozumu bają bęcwały, które zarzucają Konfederacji prorosyjskość podczas gdy to Platforma Obywatelska i PSL są dwiema najbardziej pro-rosyjskimi partiami w historii tuż za Płatnymi Zdrajcami Pachołkami Rosji.


@andrej158: te studia to Uniwerek Chłopskiego Rozumu.
  • Odpowiedz
@d4wid trudno zatem się nie dowiem, a Twoich pozostałych komentarzy nie czytałem bo tak ogólnie mam Cie gdzieś. A moje IQ wolę spożytkować na czytanie choćby etykiety od herbaty niż twoich wypocin. Ty natomiast gdybyś miał choć trochę rozumu, byś po prostu odpowiedział zamiast napisać komentarz z dvpy. Wnioskuję żeś lewak i fan takich tuz intelektu jak np. Żukowska czy Biedroń. Krytykowanie Konfy w takim wypadku to jakbyś nie miał rąk
  • Odpowiedz
  • 0
@nickson

@d4wid trudno zatem się nie dowiem, a Twoich pozostałych komentarzy nie czytałem bo tak ogólnie mam Cie gdzieś. A moje IQ wolę spożytkować na czytanie choćby etykiety od herbaty niż twoich wypocin. Ty natomiast gdybyś miał choć trochę rozumu, byś po prostu odpowiedział zamiast napisać komentarz z dvpy. Wnioskuję żeś lewak i fan takich tuz intelektu jak np. Żukowska czy Biedroń. Krytykowanie Konfy w takim wypadku to jakbyś nie
  • Odpowiedz
  • 0
@d4wid mhm, inwektwy. W dodatku na poziomie lewaka.

Ogólnie mam w 4 literach że taki ktoś jak ty obraża Konfe, bo zwyczajnie nie jesteś w stanie tego zrobić. Po prostu byłem ciekawy reprezentant jakiej grupy jest taki "do przodu".


@nickson: ojeju straszne, konfiarz zrobił PRRR i udaje mędrca. Dobra wypad już przygłupie, bo bezbek i idealny przykład autysty z głównej jesteś
  • Odpowiedz