Wpis z mikrobloga

#ps5 Czy wy też zauważyliście, że w tej generacji jest tragedia pod względem gier? Niby nowa generacja, Unreal Engine 5, a nie ma żadnych gier co w pełni korzystają z mocy nowej generacji. No niedługo nowe GTA, ale to nie ma jakiegoś wielkiego skoku graficznego, tylko takie GTA 5 na modach. #xbox
  • 14
  • Odpowiedz
@alfamorrenox: NIe mam potrzeby kupowania PS5 bo exlusivow brak.. no moze w Demon SOulsa bym pogral jedynie i Ratcha nowego.
Ogolnie to PS4 tez tylko kilka fajnych exow mialo.
God Of War Ragnarok - dla tej gry kupilem konsole i jest 10/10
Unchartedy
Last of US 1 i 2
Ghost of Tsuhima
Kurcze mało tego troche xD
  • Odpowiedz
  • 0
@alfamorrenox myślę że problem też jest z tym, że już wprawionych graczy mało co może zaskoczyć. Już nie ma takich przeskoków jak np NES->PS1. Ktoś kto jest niedzielnym graczem, lub gra raz na X lat, widzi te zamiany między grami/generacjami. Ostatni raz w wielkim szoku byłem na premierę Red Dead Redemption 2. Teraz nawet Cyberpunk 2077 nie robi na mnie wrażenia z RTX, chwilowe WOW a potem już tego nie widać. Jedyna
  • Odpowiedz
  • 1
@alfamorrenox Te mityczne nie wykorzystywanie mocy konsoli xD. Gry wykorzystują konsole na maksa, gdyby był zapas mocy to można by puszczać gry w większym FPS chociażby.
UE5 to nowa wersja silnika, gry dopiero zaczynają wychodzić. Teraz jakoś hellblade 2 wychodzi. W tym roku ma niby stalker 2 wyjść. Gry sie teraz długu produkuje na wysyp gier na UE trzeba jeszcze chwilę poczekać.
  • Odpowiedz
@alfamorrenox: Nic dziwnego, to już nie czasy PS2, czy Xboksa 360, że wszyscy ścigali się na moc. Obecna generacja to po prostu większy upgrade poprzedniej generacji. To dalej w zasadzie ta sama architektura (x86 jak w PCtach), tylko z mocniejszymi procesorami i układami graficznymi.
  • Odpowiedz
@Variv: co ty #!$%@? typie :D gry ktore wyszły w ostatnim czasie to wylądają jak z początku ps4 starfield dd2 gotham knight czy suicade squad xD a ten pisze że są w
ykorzystane na maksa
  • Odpowiedz
@Variv: taa chuua do buzia nie by wypuszczali teraz robi sie gowniane gry które mają ledwo co działać co widać na rynku pc gdzie taki 4090 czy rx 7900 to powinny be dlss i innych gowien te gry w 4k ogarniac a czesto mają prblem aby w 2k ogarniac gry które wyglądają jak gówno
  • Odpowiedz