Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Podziwiam Gape za determinację. Nagrywanie na tym motorku, gdzie 30% to jego głos 70% to szum uszkodzonej przekładni i silnika. Kask BYB, całkowicie nic nie dający w przypadku wypadku, ale przynajmniej nie zapięty. Bez osłony na oczy a widzimy, ze kiedys była. Bez okularów do jazdy czy przecwislonecznych. Zmróżone oczy przyjmujące na siebie wiatr i owady w kraju bez ochrony zdrowia, byle nie wydać na ochronę wzroku. Wolność kochani. A Wy co? za godzine siedziec w cieplym biurze bez wiatru, komarów i upału? Sami sobie zgotowaliście ten los ( ͡° ͜ʖ ͡°).
lskx - #raportzpanstwasrodka 
Podziwiam Gape za determinację. Nagrywanie na tym motor...

źródło: Uz5Etf

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lskx: czasami ma z was bekę, na tym tagu, bo naprawdę śmiesznym jest jak się wczuliscie w nienawiść do tego Gapcia i całego uniwersum, jesteście sobie równi. Sporo ludzi przegląda wasze gownowpisy dla beki z was, tak podpowiadam. Cała ta polska emigracja w Wietnamie napawa mnie obrzydzeniem (zwłaszcza niejaki Misz, komuch) ale na tym tagu też chce się zygac, bo jestescie c-----i.
  • Odpowiedz
@T1001: Ja mam bekę z ciebie, wrzucasz swoje jazdy rowerem na wykop, masz autyzm? Nikogo to nie obchodzi że jakiś anon jakich tysiące jeździ na rowerku. Nie zaśmiecają internetu swoim banalnym hobby. I nie udzielaj się na tagach które cię nie interesują.
  • Odpowiedz
@Hexenbrenner: ja swoją jazda na rowerze nikomu nie wypominam pomysłu na życie, jesteście komiczni. Autyzm to trzeba mieć żeby się pruć o życie jakiegoś no name w Wietnamie. Przestańcie się kompromitować.
  • Odpowiedz
@T1001 Każdego rozmówcę określasz jakąś jedną i nowo poznaną jednostką chorobową, której rozpoznania, spektrum nawet nie znasz?
Skąd w Tobie tyle agresji? Próbowałeś diagnozować?
  • Odpowiedz
@T1001 Fiksacja analna to często źle przepracowana faza w rozwoju psychofizycznym między 18-36 miesiącem życia. Warto odkryć w sobie dziecięce traumy i zacząć życie od nowa. Mogę polecić Ci dobrych terapeutów ( ͡º ͜ʖ͡º)

Może używasz zbyt wąskiego siodełka na swojej szosie i dlatego anus często gości w Twojej głowie?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@T1001:

@Hexenbrenner: ja swoją jazda na rowerze nikomu nie wypominam pomysłu na życie, jesteście komiczni. Autyzm to trzeba mieć żeby się pruć o życie jakiegoś no name w Wietnamie. Przestańcie się kompromitować.


Nie wietnamie a kambodży. Niestety widac, ze nie odpaliles zadnego filmu za to brandzlujesz się
  • Odpowiedz