Wpis z mikrobloga

@massh:
Nie przesadzaj, po prostu qqq było na oporze i chciało to zamienić w suport i w to nie uwierzyłem a us 100 przebiło linie trendu i również sądziłem że to fake i załadują sie ludziska w longi, a to może zrobić rgr
Właśnie w tej chwili jest gra o wszystko, jak nie wybronią do ostra jazda w dól
@proszebardzo2:
A co Cię obchodzi jak jest pozycja, nie ma się co chwalić, ostatnio tu wrzuciłem 200k które miałem w ręku i mnie pokarało i stwierdziłem basta z chwaleniem się, ciesz się z tego co jest i że opisuję co robię i dlaczego wchodzę bo rzadko kto tu robi, tylko bełkoczą. Poza tym dla jednego jest 0.4 dużo a dla innego 1 to mało. Nie wchodzę w przypadkowych miejscach
@proszebardzo2:
Już Ci odpowiedziałem na to pytanie, chwalenie się mnie pokarało
Pochwalić się to mogę wiedzą, np. zapomnij o obniżce stóp procentowych :) zobaczysz niebawem artykuły: inflacja wydostaje się spod kontroli, ekonomiści w szoku (razem z FEDEM)
@proszebardzo2:
Po pokarz mi tu lepszego, tu nie chodzi przecież że ja się na takiego kreuje, ale skoro wchodzi mi bardzo duża większość pozycji to coś to znaczy, poza tym cały czas jestem na rynku i gram nie od dzisiaj. Nie musisz w ogóle patrzeć na to co piszę, ja Cie nie namawiam, rób co chcesz. Nie zauważyłeś że ja nie kasuję postów ? Piszę o wielu spółkach i dlaczego w
@szejas:
Absolutnie zamknąłem se kilka punktów. Bo liczyłem na małe podbicie, aby złapali jeszcze dawców , ale to się nie stało i od razu wjazd w short, popatrz na mój ostatni post właśnie teraz go dodałem, sasaas
Wiedziałem co się święci :)
Od wczoraj to widziałem co planują gnojki zrobić , dlatego pisałem wczoraj że za wszelką cenę chcą wczoraj wysoko skoczyc że doprowadzić właśnie do takiej sytuacji jaka miała miejsce