Wpis z mikrobloga

Ups
Jak mówiłem ostatnio nawet tego nie dotykaj to kosztowało 17

Tak na pewno to będzie ich rok, chyba jak zaliczą bankruta, jakiś czas temu mówiłem short to spadło z 17 na 14
https://wykop.pl/wpis/74467175/mam-ciche-wrazenie-ze-ta-polka-zaliczy-bankructwo-
A teraz do tego ropa rośnie :) Ale przecież dla takich jest wszystko ok, ludzie maja pieniądze na wycieczki, a Fed mówi o obniżkach :)

Zobaczyłem post to się udzieliłem, bo coś tam wiem o tej spółce i sugerowałem żeby tego nie dotykać. Takich asów się posłuchać to dramat, a poniżej kolejny ass tradingu i zawistniak stanął w obronie, bo dla niego nic się nie dzieje w USA dobrze jest nie ma żadnych czerwonych flag, zero znaków ostrzegawczych, stopy będą obniżać i inne bzdury, bo tak w telewizji mówili. Ahh szkoda gadać ¯\(ツ)/¯
Obniżać to będą, ale jak wjadą w recesje do której się nie chcą przyznać i bełkoczą, recesja? jak recesja zmieniamy jej definicje i po recesji :) I tak się tam bawią a społeczeństwo od tego momentu jeszcze biedniejsze, bo najważniejsze to pompa spółek

A później mi płaczą : o jeju dał mnie na czarną () A o czym z wami rozmawiać jak nie macie o niczym pojęcia ( ͠° °)

#gielda #ekonomia #inflacja #gospodarka
Questorius - Ups
 Jak mówiłem ostatnio nawet tego nie dotykaj to kosztowało 17

Tak n...

źródło: beka

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@Rudz1elec:
Maniek to musi do specjalisty, przecież to jest spiskowiec na tagu
Z resztą nie możesz zobaczyć co mam napisane na moim profilu wystarczy wejść i rzucić okiem, 5 sekund i wiadomo. Ja przecież się z tym nie ukrywam ¯\(ツ)/¯
Ten typ o którym wspominasz to u mnie od razu poleciał na czarną, jak w 2022 roku mówiłem o ciężkiej zwale i zeby ten kto nie ma za specjalnie wspólnego z
  • Odpowiedz
  • 0
@Rudz1elec:
To po co się mnie dowiadujesz? co? Skoro masz źródło informacji, ten pacjent to zagraża sam sobie, to jest pewne :)
On wie wszystko o obcych mu ludziach tylko nie to co trzeba np. giełda i gospodarka :)
Wiesz co On tu głosił? że inflacja jest spowodowana przez cenę baryłki ropy hehehe, kumasz typa
A to że wrzucili na rynek biliony dolarów to nawet mu do głowy nie wpadło, że
  • Odpowiedz