Wpis z mikrobloga

O co chodzi z obecną modą na miłość do PIESKÓW? Sporo znajomych jak tylko widzi losowego psa na ulicy, to przechodzi w tryb absolutnego zachwytu nad nim. Każdy kuźwa pies jest ZAJEBISTY. Koniecznie muszą go dotykać. Wymieniają się książkami o wychowaniu psów, uczęszczają razem do jednej szkoły (klasy xD) dla psów, nazywają te psy "synek/córeczka". Rozmowa w sytuacji kiedy jest pies w pobliżu jest niemożliwa, bo lecą zajmują się tylko nim XD

Lubię zwierzęta, sam mam zwierzaka w domu, ale od pewnego czasu mam wrażenie, że ludzie mają #!$%@? na punkcie PIESKÓW.

Dodaję tag #famemma, bo w tym środowisku również widzę sporo takich zachowań.

#zwierzeta #psy #heheszki #famemma
  • 20
  • Odpowiedz
@kropla_bez_kitu_benc: moda, ale głównie substytut dziecka. Ludzie chcą się czuć potrzebni i kochani oraz mieć kogoś do kogo mogą się przytulić, pogłaskać. Od zawsze tę potrzebę spełniały po prostu dzieci, ale w dzisiejszych hedonistycznych czasach ludzie chcą mieć jak najwięcej przyjemności i jak najmniej obowiązków. Dziecko to mnóstwo obowiązków, więc decydują się na psy i z czasem ich mózg dostaje na ich widok #!$%@?, tak jak u wielu kobiet na widok
  • Odpowiedz
@kropla_bez_kitu_benc: nie wiem, ale tez sie ostatnio nad tym zastanawialem. Jakakolwiek akcja charytatywna to wspomaganie schronisk dla psow, wyprowadzanie psow itp. wokol patogal reklamy o adpocji psow. Nikt nie mowi o domach dziecka przykladowo. Ale nie bede mowil na co ktos ma przeznaczac swoje pieniadze.
  • Odpowiedz
@chrapku: Pokaż mi kogoś z XIX wieku kto mówił do swojego psa jak do syna albo córki, jak do przyjaciela to widziałem ale jak do dziecka to nie. Jeszcze ten termin "psiecko". Sam wyjdź z piwnicy.
  • Odpowiedz
@GratisLPG: Tak sobie wymyśliłeś i w to uwierzyłeś więc tak musi być ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy ci właściciele psów są z nami w pokoju? Powiedz coś jeszcze o pedalarzach albo kogo wy tam nie lubicie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@chrapku
"Human beings need to relate to others, socialize and share anecdotes, moments, and experiences, that is why when they feel that they do not have a person to accompany them, listen to them and love them, they end up clinging to the animals because they give them the feeling of the company that they long for and cannot find in their environment."

Masz spłakany psiarzu, wklejam tylko fragment bo obawiam się,
  • Odpowiedz
@Dezyderiosh: Spoko już oddaje psa do schroniska żeby mnie zaakceptował jakiś losowy zjeb z internetu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak mialem 7 lat i uwielbiałem swojego psa to pewnie też dlatego że chciałem mieć dziecko? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ludzie mają psy od tysięcy lat i możesz sobie płakać smutny pajacu ile chcesz
  • Odpowiedz