Wpis z mikrobloga

Chciałbym być partnerem Wojtka goli. Jeździlibyśmy sobie na hulajnodze, zjedli sewala afrykańskiego na obiad, Wojtuś zrobiłby mi pokaz mody w swoich ciuchach Louie Vuitton za 30k, będę go wspierał przytulał i całował po główce gdy będzie płakać jak ktoś powie, że jest biseksem, wieczorem obejrzymy Netflixa a potem będziemy się #!$%@?ć i Wojtek będzie dominował.
#famemma
przegro_pisarz - Chciałbym być partnerem Wojtka goli. Jeździlibyśmy sobie na hulajnod...

źródło: eeff6f6a39deb0f12635e851fdecbc16d7d2794d2454ab97f0b5c76746568a6b

Pobierz
  • 10
@przegro_pisarz: a czy ja napisałem, że Ty napisałeś, że jest brzydki? Naucz się czytać ze zrozumieniem.
Nawet nie wiem kto to boxdel. Śmieszy mnie to, że co chwilę widzę posty takiego typu jak Twój od ludzi, którzy żyją w piwnicy.
@hattorih: aha xD dobra Wojtek możemy się umówić na kawę i pogadać wyrwiesz mnie z piwnicy. Jestem zazdrosny o Sobie? Dobra suka nie powiem, że nie to możemy żyć we 3. Żenujące, ale zamiast zająć się sobą piszesz o innych, że są zazdrośnikami żyjącymi w piwnicy, wyłącz wykop i sam wyjdź z piwnicy
@hattorih: nie wiesz, kto to boxdel, konto od lat, żadnej aktywności na fame, ale po zobaczeniu wpisu, że ktoś chciałby być partnerem Wojtka to się odplasz i piszesz jakie ma smutne życie w piwnicy. Wszyscy jesteście po jednych pienądzach.Pochwal się swoim życiem jak wygląda bo udzielasz się na przegryw. O Sonie jestem zazdrosny?