Wpis z mikrobloga

@sebicix: Tak - będę szukał argumentów do twojej tezy, z którą się nie zgadzam, aby samego siebie wyjaśnić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W szczególności, że sam nie potrafisz powiedzieć tego w jednym klarownym zdaniu.
@formawegla: no to małą masz wiedzę jak myślisz, że to w jednym zdaniu by się dało opisać, szczególnie komuś kto już ma odmienne zdanie. #!$%@? mnie obchodzą dyskusje na wykopie, nie zamierzam na to tracić czasu i niezbyt obchodzi mnie twoje zdanie na ten temat.
#!$%@? mnie obchodzą dyskusje na wykopie

*Wchodzenie w dyskusje i pisanie komentarzy, oraz odpowiedzi*
*Założenie konta na forum dyskusyjnym, które zostało stworzone z zamysłem do pisania komentarzy i dzielenia się opinią*

nie zamierzam na to tracić czasu i niezbyt obchodzi mnie twoje zdanie na ten temat.

j.w = wykop face

''Mówiąc o sytuacji, gdy coś jest nielogiczne i sprzeczne z tym, co jest napisane, możemy użyć określenia "absurdalna sprzeczność" lub "niezgodność logiczna".
@sebicix: No wiesz, mam uczulenie na debili, którzy nie wiedzą o czym piszą.
Wypunktowałem cie troglodyto, to się nie dziwie, ze uciekasz do takich prymitywnych rzeczy.

Poza tym sporo dyskutujesz jak na kogoś kogo to nie obchodzi i nie chce więcej pisać na forum dyskusyjnym.