Wpis z mikrobloga

magicznegrzybki.store Jeszcze mnie nie zawiódł żaden growkit jaki kupiłem z stamtąd. Polecam serie 2.0 growkitów odmiana Thai klasyczna naturalna odmiana zresztą takie są według mnie najlepsze. Z Thai wszedłem na nowy poziom doświadczeń psychodelicznych.
  • Odpowiedz
@nieaktywny_88 jak dotąd brałem z:

polskizielarz - spoko - wszystkie growkity dochodziły bez problemów, zbiory też całkiem całkiem. Ogólnie moim zdaniem wszystko poprawnie, ale z tyłu głowy zostało - czy może być lepiej?

Spróbowałem z drpsy - pierwszy zamówiony growkit siedział cicho przez miesiąc po czym wyszła z niego zielona pleśń. Reklamowałem i co prawda przyjęli bez żadnego problemu za co oczywiście wielki plus, ale drugi growkit (ten, który wysłali mi
  • Odpowiedz
@blackcatpersonality: kiedyś zamawiał z shroom.it to potrafiłem dojść do 7-8 rzutów z jednego growkita. Oczywiście te ostatnie to były marne zbiory po ~50g, ale dawały radę. Może postawię na mykożercę bo przewija się w polecaniach na fb (mam nadzieję że to nie marketing)
  • Odpowiedz
@deviator: Thai z tych growkitów 2.0 ma bardzo dobrą genetykę i wibracje. Jest to klasyczna odmiana więc beż żadnych krzyżówek które nie są dobre dla początkujących bo łatwo przesadzić z dawką (nawet 1g może doprowadzić do śmierci ego). A Thai wziąłem 4g (moja testowa dawka która mi mówi jak mocny jest dany gatunek). Nie spodziewałem takiej mocy że będę czuł się po takiej ilości jak prawdziwy psychonauta z kosmicznym hełmem
  • Odpowiedz