Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, chce kupic mieszkanie 70-80m w Warszawie. Co lepsze? Rynek pierwotny za 1.2 mln + 300 k na wykonczenie, czy szukac czegos na wtornym za 1.5 banki? Taki mam limit cenowy. Wykonczenie robilabym z firma ktora robi to pod klucz, czy przy kwocie ok 4 k za m2 wyjdzie zacne wykonczenie z taka firma? Ekipa odpada bo sie na tym nie znam. Dziekuje za porady.
#nieruchomosci



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Więcej kosztowała u mnie podłoga,


@PanKapibara: Dlatego mam wrażenie, że ktoś Cię naprawdę solidnie oszukał, a Ty to sobie teraz racjonalizujesz.

Nie, kupiłem panele AC5 grubości 10mm z promocji za 39 zł za metr kwadratowy. Możesz sobie policzyć, ile wydałem na materiał. Do tego taśmy, podkład, kleje,
  • Odpowiedz
@Yuri_Yslin ja z kolei mam wrażenie, że dziadujesz i to sobie racjonalizujesz, więc może przy wrażeniach pozostańmy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak ktoś kupuje mieszkanie za grubo ponad milion, to raczej nie chce tam mieć paneli z promocji, tylko ładne drewno. Płytki też wybierze wg kryterium estetyki, a nie ceny.
RTV nie wliczam, zestaw TV (OLED 83 cale) i nagłośnienie niecałe 30k.
  • Odpowiedz
Jak ktoś kupuje mieszkanie za grubo ponad milion, to raczej nie chce tam mieć paneli z promocji,


@PanKapibara: Teraz ponad milion kosztuje zwykle 60m² w robotniczej dzielnicy.

Ale nawet nie o to chodzi. Potwierdzasz, że nie mówisz o żadnej średniej półce. Panel AC5 to bardzo solidny
  • Odpowiedz
, ale nie będzie to wykończenie “zacne”


@PanKapibara: poniżej zacnego jest chyba średnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

TV jest z linii midrange, ale jest bardzo duży, więc jest drogi. Podobnie jak drogie audio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz