Wpis z mikrobloga

Co zrobić z bulwą #!$%@?ą która od doby stoi na moim miejscu parkingowym. Policja niestety nic nie mogła zrobić bo laweta nie zabierze auta z parkingu podziemnego (powiedzieli bym dziada przyblokował i czekał aż się sam zgłosi. Zarządca też nic nie może pomóc. Dzwoniłem na lawete ale oni czyjegoś auta nie mogą przesunąć. Oczywiście przyblokowałem chama i dałem znać sąsiadom których blokuje by zadzwonili jakby chcięli odjechać, ale poza tym skończuły mi się pomysły. Proszę o podpowiedź

#parkowanie ##!$%@? #kiciochpyta #wroclaw
Krolowiec_CH - Co zrobić z bulwą #!$%@?ą która od doby stoi na moim miejscu parkingow...

źródło: menda

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@Krolowiec_CH jak gościu zadzwonił żebym mu rozpiął to przyszedłem dostał cios w wątrobę coś tam straszył policja powiedziałem że ma 5k zapłacić ale skończyło się że wmi 2 flachy przyniósł
  • Odpowiedz
@Krolowiec_CH: No niestety w chlewie obsranym gównem nic nie możesz zrobić, poproś aby policja przyjechała i zrobiła notatkę, a ty złóż pozew cywilny, kiedyś ktoś wrzucał że sądy po latach karzą takich ananasów.
  • Odpowiedz
@Krolowiec_CH: Legalnie nie masz żadnej możliwości by go usunąć. Możesz kupić wózki manewrowe i wywieść go gdzieś na środek parkingu to się sąsiedzi nim zajmą. Albo wykręcić wentylki z kół, albo oba
  • Odpowiedz
@Krolowiec_CH pociesze Cie. Nie mozesz nic. Tez mam w bloku takiego ananasa co sie w kazde wolne #!$%@? i przy #!$%@? ma ze nie jego. Nic na niego nie dziala oprocz konfrontacji face to face. Niektorzy tak sie boja ze przy wyjezdzie kamieniami zastawiaja swoje miejsca xD Ja bym w windach kartke dal zeby #!$%@? z mojego miejsce
  • Odpowiedz
@Krolowiec_CH: na początek mogą mu się blachy zgubić. Wtedy zastanowi się drugi raz czy wjechać do garażu na krzywy ryj. Jak zostanie na dłużej to wyciągnąć na drogę i zgłosić.
  • Odpowiedz