Wpis z mikrobloga

Hej, w jaki sposób gadać na początkowych etapach z laską żeby nie było zbyt obvious, że mi się podoba? Plus, żeby nie zdradzać swoich intencji zbyt wcześnie ale żeby delikatnie wiedziała co może być grane xd Laska jest ze studiów z innego roku, często widujemy się na korytarzu i non stop szuka kontaktu wzrokowego. Nie wiem jak podbić ogólnie i zagadać, żeby to był naturalne. Jak powie od razu po pierwszym zdaniu, że ma chłopaka to chyba się spalę ze wstydu xD

#podrywajzwykopem #podryw #niebieskiepaski #rozowepaski #szaramyszkadlaanonka #przegryw #wygryw #plodnajulka #tinder
  • 16
  • Odpowiedz
@Niepokon4ny: Ty masz się nie bać takiego odrzucenia i mieć to w dupie. Zgadaujesz i tyle. Jak będziesz ją zapraszał na jakieś spotkania, to ona doskonale będzie wiedziała po co to robisz. Nie musisz tego werbalizować i pokazywać.
  • Odpowiedz
@Niepokon4ny: jak Ty się będziesz czaić, to zagada ktoś inny. Musisz tak komplikować?

Mijasz ją, to walisz small talk "cześć, jak leci, jak tam studia", i tak ze 3, 4 razy co jakiś czas. Trochę z nią pogadasz, to mówisz wprost "szczerze, to podobasz mi się i lubię z Tobś rozmawiać. Co robisz w ten weekend?".

I tyle.
  • Odpowiedz
@Niepokon4ny: możesz mi nosem w dupie pogrzebać, daj sobie spokój i nie trac czasu tej dziewczynie, jesteś przegryw i będziesz walił konia do usranej smierci albo zostaniesz usmiechnietym gejem pasywem
  • Odpowiedz
@Niepokon4ny: niestety Miłosz ma rację. Po tym jak mu odpowiadasz to widać że jesteś zwykłym zjebkiem xD no ale mniejsza.

Podstawowy błąd to to że zakładasz że ona ma nie wiedzieć że ci się podoba.
Dlaczego?
Od razu powinna wiedzieć o co chodzi. Inaczej to się nie może skończyć inaczej niż tak że będziecie czasem coś gadać przez pół roku a potem zapytasz czy będziecie parą a ona grzecznie cie zbyje.
  • Odpowiedz