Wpis z mikrobloga

#grecja

Hej, ktoś z Was odwiedził wyspy - Korfu, Kos, Samos i może doradzić, która wyspa najciekawsza do odwiedzenia? Nieco już zdziadziałem i nie zależy mi na życiu nocnym, tylko na ładnych widokach, przyrodzie oraz plażach i zatoczkach. Dopiero co wróciłem z Teneryfy i było to wspaniałe miejsce, szczególnie część północna i na majówkę z różową szukam równie ładnej wyspy, a w tym terminie do wyboru mamy te 3 wysepki Greckie :)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adrneu zależy czego szukasz. Bo Kos i Samos to kompletnie inny target.
Jeżeli szukasz imprez to Kos, nie wynajmuj nic blisko centrum bo strasznie słychać imprezy do rana, a Grecy mają ściany z papieru. Gorące źródła są mega spoko. Natomiast Samos to wyspa emerytów. Dużo mniej dyskotek i imprez. Jezeli miałbym doradzić to nie wynajmuj nic w Samos City (Vathy), nie ma plaż miejskich i bez samochodu to sobie możesz pospacerować
  • Odpowiedz
  • 0
@lycha911: Dzięki za odpowiedź :) Ostatecznie wykupiliśmy wycieczkę na Samos i hotel w Kokkari. Na tym wyjeździe planujemy odpocząć i pozwiedzać plaże oraz zatoczki, więc chyba jest to właściwe miejsce :)
  • Odpowiedz
@adrneu będziesz pomiędzy Karlovasi, gdzie jest bardzo ładnie i znajduje się tam port, a Vathy. Wynajmij auto bo warto odwiedzić wodospady potami, także Pitagorio (miasto Pitagorasa).
  • Odpowiedz
  • 0
@Eresen: Bajecznie :) Tego czego oczekiwałem, czyli spokój. Plaże mieliśmy prawie że prywatne, bardzo mało turystów i hotel przy samym morzu. Idealne warunki do odpoczynku :)
  • Odpowiedz