Wpis z mikrobloga

Polska gospodarka jest w ruinie. Biedniejemy. Jesteśmy montownią. Unia Europejska chce nas zniszczyć. Zaufaj mi mordo: tylko wyjście z UE i prowadzenie polityki wielowektorowej może uchronić nas od kompletnego kolapsu. Czy Ty naprawdę etawo не видишь? Доктор Ментцен хорошо объясняет это на TikTok. Меня трясет и я боюсь.

#polska #gospodarka #ekonomia #uniaeuropejska #bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji
czerwonykomuch - Polska gospodarka jest w ruinie. Biedniejemy. Jesteśmy montownią. Un...

źródło: IMG_0133

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pamareum: @Cyslav PiS przegral o to ze walczyl z konfederacja kto jest bardziej anty zachodnii. Dodatkowo caly praktycznie ich konflikt z UE to Ziobro i SolidarnaRosja od kacapa Rydzyka.
  • Odpowiedz
@czerwonykomuch: a teraz napisz ile PKB jest z nieruchomościxD

Niedawno pisałem z kilka razy, że przyjdą tacy co się będą spuszczać wykresami odnośnie PKB które pompowane jest przez patole z nieruchomościamixD

Długo czekać nie musiałemxD
  • Odpowiedz
@czerwonykomuch: jaki cherry picking... czemu tam nie ma innych krajów Europy środkowo-wschodniej? Ja wiem czemu, bo USA i Azja im ucieka. Nasz wzrost PKB jest skutkiem inflacji która spowodowała że za PISu mamy niskie zadłużenie w % do PKB jak w czasie zaciskania pasa Rostowskiego
  • Odpowiedz