Wpis z mikrobloga

Mirki, taka sprawa. Jak już opisywałem - przechodzę ciężki czas w życiu i szukam pracy. Niestety z winy pracodawcy musiałem pożegnać się z moją byłą pracą (nie dadzą rady zbudować działu) i dostanę jeszcze 2 wypłaty bez obowiązku pracy. Mam trochę problemy zdrowotne i rozstałem się z dziewczyną, przez co musiałem wrócić do rodzinnego domu.

Zastanawiam się - co mogę robić? Do tej pory pracowałem tylko jako handlowiec b2b (czasem też trochę zajmowałem się marketingiem, ale bez adsów), byłem dynamiczny i zaangażowany, ale teraz trochę #depresja z powodu tego, jak załamało mi się życie i chcę raczej skupić się w 100 % na jakichś zadaniach, powtarzalnych rzeczach. Kontakt z ludźmi ok, ale bez sprzedaży. Nie mam do tego siły i nawet super warunków (niby dom, ale starzy na emeryturze i kręcą się po chacie).

Co mógłbym robić? Jakiś Support czy coś? Nie zależy mi na kasie, chciałbym z 4-4,5k. Daję sobie ponad rok, a nawet więcej na poukładanie mojego życia i zdrowia, będę przez ten czas mieszkać z rodzicami i nie mam ochoty na żadne wyzwania zawodowe, ani żadne inne, to czas na poukładanie zdrowia fizycznego i psychicznego. Ale potrzebna mi jakaś praca, rutyna.

#pracbaza #praca #pytanie #zycie #rozwojosobisty
  • 8
o mogę robić? Do tej pory pracowałem tylko jako handlowiec b2b (czasem też trochę zajmowałem się marketingiem, ale bez adsów), byłem dynamiczny i zaangażowany, ale teraz trochę #depresja z powodu tego, jak załamało mi się życie i chcę raczej skupić się w 100 % na jakichś zadaniach, powtarzalnych rzeczach. Kontakt z ludźmi ok, ale bez sprzedaży. Nie mam do tego siły i nawet super warunków (niby dom, ale starzy na emeryturze i
  • 0
@G06DbT: @Wardegas

nie, kołchoz odpada. Przecież piszę, że muszę podreperować zdrowie psychiczne i fizyczne. Szukam pracy zdalnej, umysłowej....

Czy mam skill poszukiwany na rynku pracy?: Raczej tak, bo mam dobrze rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne/sprzedażowe w jednym, nie zawsze się to zdarza, ale naprawdę teraz potrzebuję czegoś spokojnego i nie chcę z tego w 100 % korzysgtać, bo czuję, że potrzebuję wytchnienia i trochę prostszej roboty.
@Kopyto96: Może rekrutacja w IT? Nie narobisz się, grafik elastyczny i w pełni zdalnie, a wpadnie ci 4-6k. Piszesz że gadke masz, dodatkowo doświadczenie w sprzedaży, więc nie powinieneś mieć problemu w przedstawianiu ofert kandydatom itp.
@Kopyto96: Łatwo nie jest, ale w sumie jak patrzę na znajomych w tej robocie to jedynie wysyłają zaproszenia na linkedinie z ofertą, nie ma tutaj takiej sprzedaży jak w przypadku chociażby pozyskiwania nowych klientów, gdzie trzeba jeździć na spotkania, prowadzić prezentacje, negocjować itp.