Wpis z mikrobloga

jaki jest zysk izraela z czegoś takiego


@Zoltrix__: Zniechecenie organizacji humanitarnych do pomagania palestycznykom i dalesze glodzenie Gazy. Caly czas ograniczaja mozliwosci dostarczania pomocy do tego stopnia ze USA zrzucalo ja na spadochronach a teraz probuje wybudowac port ktorym bedzie mozna ja dostarczac.
samochód w ruchu, które ciężko trafić konwencjonalnymi pociskami, do tego brak wybuchu, więc nie mógłby być to żaden pocisk manewrujący, tak więc był to przypadek. Jestem ekspertem


@spinor: To nie lata 70, też jestem ekspertem i taki poruszający się pojazd można ustrzelić z bardzo daleka każdym pociskiem kierowanym laserem
@bluzgajacy: bez usprawiedliwiania IDFu. Gaza i wojna z Hamasem są bardzo specyficzne. Regularne wojsko walczy z bojówkami, które wykorzystują do walki cywilną infrastrukturę, środki transportu czy nawet organizacje humanitarne. Jakkolwiek tragicznie to nie brzmi potencjalnie wszystko może być celem. Normalni dowódcy wydaliby zakładników, żeby zakończyć wojnę, z drugiej strony również nie podjęliby decyzji o wejściu do Gazy. Im dłużej trwa ten burdel, tym więcej będzie takich błędów przez zmęczenie. Liczba potrafiących
@bluzgajacy: t a cala organizacja - word central kitchen nawet nie jest na oficjalnej liscie pomocy do strefy gaza, No name organizacje ngo nie moga sobie o tak postanowić ze teraz wjeżdżają do najniebezpieczniejszego miejsca na swiecie i zakładać ze nic im nie bedzie