Wpis z mikrobloga

#izrael Zdjęcie samochodu, którym poruszali się wolontariusze. Czyli nie ma mowy o pomyłce, nie przebywali oni w jakimś budynku wśród palestyńczyków tylko podróżowali na otwartej drodze w oznaczonym pojeździe
bluzgajacy - #izrael Zdjęcie samochodu, którym poruszali się wolontariusze. Czyli nie...

źródło: kitchen

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bluzgajacy: Izrael pozbywa się zarówno dziennikarzy jak i tych co pomagają z pomocą humanitarną to nie przypadek skoro nawet do tłumu cywilów którzy odbierają jedzenie potrafią otworzyć ogień z broni to niczym nie różnią się od nazistów
  • Odpowiedz
  • 12
@bluzgajacy jakoś mnie nie dziwi, tam cywile izraelscy blokują i rzucaja kamieniami w ciężarówki z pomocą humanitarną. IDF ma po prostu większe możliwości
  • Odpowiedz
#!$%@?ć żydowskie ścierwa


@bluzgajacy: owszem, ale co to da? Tj wszyscy potępią izrael za to co robi, ale co to zmieni?
Nie wiem czy mamy jakikolwiek wpływ na to, co żydzioszki sobie poczyniają w Gazie i ogólnie - w Palestynie.
Przecież wcześniej też sobie strzelali do cywilów wg swojego widzi mi się.
  • Odpowiedz
@bluzgajacy: samochód w ruchu, które ciężko trafić konwencjonalnymi pociskami, do tego brak wybuchu, więc nie mógłby być to żaden pocisk manewrujący, tak więc był to przypadek. Jestem ekspertem.
  • Odpowiedz
@Zoltrix__: trzeba sobie zdać sprawę, że niektórzy są po prostu źli, nie zawsze chodzi o zysk. Tak jak możesz kogoś zabić podając mu truciznę, a możesz go zamęczać dwa dni, mimo że tracisz czas
  • Odpowiedz