Wpis z mikrobloga

Ustawiłem się z jedną laską na sushi. Nie mam pojęcia ile tego zamówić. Z byłą braliśmy zawsze jakoś ok 30 kawałków, to szło się najeść solidnie, ale teraz idę w ramach randki i nie wiem w sumie ile tego zamówić, żeby nie było za dużo ani za mało? To raczej będzie wypad na wieczór

#sushi #randkujzwykopem #pytanie #jedzenie #randki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopyto96: Daj menu z lokalu w którym będziesz. Lub zobacz czy mają dedykowane zestawy np. dla 2 osób. Najlepiej bazować na zestawach bo wtedy będzie mix kilku różnych.

30 kawaków futomaków, a 30 kawałków hosomaków to duża różnica.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Lepiej wziąć mniejszy zestaw i domówić do tego dodatkowe pozycje.
Po pierwsze, wspólne wybieranie tych dodatkowych pozycji to dobra okazja do small talku na początku spotkania.

Po drugie, dziewczyna doceni że interesujesz się nią i tym co lubi. Jeśli będzie miała ochotę na nigiri z kałamarnicą, węgorzem i serkiem philadelphia, będzie bardzo zadowolona że sprawisz jej taką przyjemność.

Po trzecie, być może sam znajdziesz ciekawą pozycję dla siebie -
  • Odpowiedz
Mało na 2 os?


@Kopyto96: Myślę, że mało. Ale to też zależy od lokalu, czasem futomaki są na serio gigantyczne.
Tu kolega wyżej w sumie dobrze radzi, jak coś tam sobie powybieracie to możesz zagrać trochę, że się znasz wybierając jakieś ciekawostki. Zestaw to pójście na łatwiznę ale masz kilka różnych pozycji i unikasz jakiejś wtopy w wybieraniu. Ale zestaw + dobranie jakiś ciekawszych rolek to spoko opcja.
  • Odpowiedz