Wpis z mikrobloga

Wrzucam audycję radiową z udziałem Roberta Monroe z dnia 17.07.1994. Prowadzący to Art Bell który w owym czasie prowadził program ”Dreamland" (w Coast to Coast AM) do którego zapraszał osoby ze środowiska parapsychologii, zajmujące się niewyjaśnionymi zjawiskami czy konspiracjami. Wypowiada się też F. Holmes "Skip" Atwater który w owym czasie pełnił funkcję dyrektora do spraw badań w The Monroe Institute.
Tematem są doświadczenia Monroe'a z OBE, badania w instytucie i rozwijana technologia dźwiękowa.

https://youtu.be/XTw99vaSTwI?si=OsGxfetxywGtHdpe

#robertmonroe #monroeinstitute #obe #oobe #swiadomysen #swiadomesny #ld #luciddream #oneironautyka #remoteviewing #paranormalne #parapsychologia
Dreampilot - Wrzucam audycję radiową z udziałem Roberta Monroe z dnia 17.07.1994. Pro...
  • 5
  • Odpowiedz
@Blizz4rd: na razie zrezygnowaliśmy z wszelkich eksperymentów (niestety) ja obecnie nie za bardzo mam czas, ale staram się jakoś kombinować z poradami dotyczącymi LD / WILD, nie wiem w sumie czy takie urządzenie miałoby sens, bo takiego czegoś można się nauczyć a jeśli się nauczysz z urządzeniem to po co potem urządzenie? Chyba właśnie dla tego Robert Noble przerwał produkcje swojego biofeedbacku + koszty chociaż z drugiej strony w TMI podczas
  • Odpowiedz