Wpis z mikrobloga

Po przerwie świątecznej zaglądam do Jutuby, a tam:
- Konon siedzi tam gdzie siedział i gnije jak gnił!
- Oregano twierdzi po raz 207, że już po świętach wyjaśni kogo trzeba, bo ma znajomych, telefon i jakieś skriny :))
- wg Oregano wszyscy związani w jakiś sposób z Uniwersum są lateksami (cokolwiek to znaczy)
- naiwniaki biją brawo dla jego i wierzą, że w okolicach końca świata czegoś dokona...
- górski świstak nadal zawija kasę w papierki i inwestuje w fotowoltaikę :))
Wniosek: Niech ktoś NORMALNY zajmie się losem Konona, bo Oregano będzie się procesował 30 lat po jego zejściu z tego łez padołu:))
O ile po drodze nie zapije się na amen :))
#kononowicz #patostreamy
  • 19
@WulkanizatorOponMozgowych

masz rację, on jest bardzo nietypowy..


Ja #!$%@?, normalnie toczka w toczkę jak farara, plujesz mu w ryj a on udeje że to deszcz i nie w niego.
To ty jesteś nietypowy bo nie wpisałeś nagrań z kamer które są corem całej sprawy xd

Strasznie nietypowe... dlaczego każdy broniący sradka jest nietypowy?
@WulkanizatorOponMozgowych
No cóż, jeżeli się jest nietypowym to się nie wie że ludzie czasem piszą komentarze gdzieś indziej niżeli w piwnicy na komputerze to popełniają proste błędy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I nietypowo się do tego #!$%@?ą, bo nietypowość to również małostkowość, tym bardziej że wcześniej pisałem poprawnie.

No ale jakoś nietypowo trzeba uciec od tego że manipulujesz w wpisach, każdy z was jest tak samo nietypowy.
Zapomniałeś
@MilyMichas: mylisz manipulację we wpisach, ze stwierdzaniem faktów we wpisach!
Sam stosujesz manipulację sugerując, że piszę w piwnicy, skoro mnie nie znasz i nigdy nie zobaczysz!
Swoje insynuacje podpierasz wulgaryzmami :((
Nie przestrzegasz elementarnych zasad logiki, nie wspominając o kulturze!
I najważniejsze, nie pisałem o nagraniach z kamery, tylko o nieudaczniku i mitomanie, którego bronisz!
@WulkanizatorOponMozgowych
No i nietypowo się tłumaczysz, manipulujesz pomijając fakty
I do tego nietypowo nie rozumiesz że ludzie popełniają błędy pisząc I nietypowo się na tym skupiasz, bo nie masz argumentów.
Typowi ludzie wiedzą że pisząc na tel popełnia się czasem błędy.

Oregano twierdzi po raz 207, że już po świętach wyjaśni kogo trzeba, bo ma znajomych, telefon i jakieś skriny :))


Nie pisałeś o kamerach bo to najważniejsza część dowodów na słowa
@WulkanizatorOponMozgowych
Aaaa czyli:

I najważniejsze, nie pisałem o nagraniach z kamery, tylko o nieudaczniku i mitomanie, którego bronisz!


Zamiast od razu napisać że ich niby nie było to dopiero teraz udajesz że one nie istnieją? Nietypowo się motasz, typowe dla nietypowych ;)

One są tam gdzie:

bo ma znajomych, telefon i jakieś skriny :))


Czyżbyś nie widział filmiku olgierdano?

Strasznie nietypowo się motasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WulkanizatorOponMozgowych oo i nietypowo zmieniasz temat, to widziałeś te nagrania z kamer w sprawie czy nie?

Bo je pominąłeś w swoim wpisie gdzie

Oregano twierdzi po raz 207, że już po świętach wyjaśni kogo trzeba, bo ma znajomych, telefon i jakieś skriny :))


A były te nagranie tam gdzie ten telefon i "skriny"
@WulkanizatorOponMozgowych
Czyli przyznajesz się że albo nie orientujesz się w sprawie, nie widziałeś filmiku z dowodami gdzie były te owe "skriny" ( ͡° ͜ʖ ͡°) i "telefon" (w sensie że jako przedmiot?), a się o niej wypowiadasz, albo zwyczajnie wiesz o nagraniach i je celowo pomijasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szybko poszło jak na nietypowego co ciągle zmienia temat.

Typowo dla nietypowych, chcą się
@MilyMichas masz problem, starasz się udowodnić, że obiecane filmy, których nikt nie widział mają jakieś znaczenie. A twój niby-idol ma coś ważnego do przekazania. Prawda jest prosta, Oregano coś obiecał, ty mu wierzysz, a ja ci współczuję :))
Poczekaj do jutra, może coś wstawi :)) Oby na temat i oby znowu nie zapił pały! Może też zapomnieć, albo powiedzieć, że zatrzymał dla sądu, prawnik odradził itp. itd..
@WulkanizatorOponMozgowych
I dalej nietypowo się motasz :))
Te "skriny", "telefon" i "znajomi" są z tego samego filmiku co nagranie z kamer( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oj ty nietypowy! Chyba wy wszyscy jesteście jedną osobą, to tak jakby farara pisał z wszystkich tych nietypowych lateksowych kont!