Aktywne Wpisy

melquiades +64
TotalnΔ
ΕΌenadΔ
ze strony TVP jest zupeΕny brak wypoΕΌyczeΕ komentatorΓ³w z innych stacji ΕΌeby ten komentarz podczas mundialu trzymaΕ jakiΕ poziom, tak jak to byΕo jeszcze kilka lat temu. Przy 104 meczach efekt jest taki, ΕΌe 3/4 meczΓ³w komentujΔ
jakieΕ noΕnejmy zabijajΔ
ce emocje, a resztΔ robiΔ
w kΓ³Εko Borek i Laskowski. Nie wiem czy jakby taki mecz jak ten skomentowaΕ ktoΕ ΕΌyjΔ
cy na co dzieΕ angielskΔ
piΕkΔ
jak np. PeΕka to takiemu

MΓ³j statement co do kanaΕu RumuΕski Pies i dalszego prowadzenia aktywnoΕci memiarskiej wokΓ³Ε tagu #kiszak
ΕΊrΓ³dΕo: 79763409-e8da-4f85-a31b-cc4c53663abd
Pobierz



![Moja mama mogΕa ΕΌyΔ, ale nie byΕo dla niej miejsca [na OIMIE]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/d58140d2e77085c69d1acf192736e4f5aa8a2f3cd44b5a6317588b87f12d3322,q80.webp)
#ch3j