Wpis z mikrobloga

czy ktoś z was miał seks z kobietami starszymi o 10-15 lat? Mam 18 lat i napalony się zrobiłem na 30-latki, chciałbym uwieść jakąś dojrzałą kobietę i dać jej orgazm taki żeby mnie podziwiała, i żeby nie mogła przestać o mnie myśleć. możecie sie podzielić doświadczeniami (podajcie tylko swój i jej wiek kiedy to sie działo)
#seks #pytanie #fwb #zwiazki #rozowepaski
  • 72
  • Odpowiedz
dojrzałą kobietę i dać jej orgazm taki żeby mnie podziwiała, i żeby nie mogła przestać o mnie myśleć


@Balento: widać, że masz 18 lat i naiwne myślenie o kobietach xD Lepiej się martw, żeby baby w tym wieku z presją na zajście w ciążę nie wkręciły cię w alimenty
  • Odpowiedz
@Balento żeby podobać się kobietom trzeba spełnić masę wymagań. Prezencja jest dla nich kulczowa, nie mylić z atrakcyjnością, która jest niezbędna. Ciuchy, perfumy, fryzura ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
i to by miało być atrakcyjne dla dorosłego człowieka? Ze się dziecko dowartościowalo dzięki niemu? xD


@programista15cm: OP to śmiesznie ujął z braku doświadczenia albo z bycia zarzutką, ale w sumie to wiele starszych bab i chłopów czuje się dowartościowanych, gdy czują pożądanie od sporo młodszych, a jakaś część robi jeszcze z tego użytek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Balento 30 lataj to jeszcze nic takiego. 40 to dopiero zrobiłaby na Tobie wrazenie, a Ty na niej. Dla 30 będziesz jednym z wielu, w orgazm to ona da sobie Tobą. Dla 40 będziesz powiewem świeżości i młodości
  • Odpowiedz
@Balento ale wiesz ze czasy się zmieniają i 30 latka może Ci się wydawać stara, ale to są coraz częściej młodo wyglądające i czujące się singielki. Ta granica się przesuwa. Chcesz taki milf experience to celuj w 40.
  • Odpowiedz
  • 0
@Balento bierz je. Ludzie po 30 są bardziej dojrzali, bardziej doświadczeni i mam wrażenie też, że z wiekiem ludzie się robią bardziej otwarci seksualnie.
  • Odpowiedz
@Balento: celuj bardziej w pozne 30, albo 40. 30-letnia dziewczyna to jest jeszcze właśnie - dziewczyna. Jest w sile wieku i wydaje jej się że sama ma 25 lat i ledwo co była takim szczylem. Nie imponuje jej młodość.
  • Odpowiedz