Wpis z mikrobloga

Wiecie kiedy założyłam konto na wykopie ? Kiedy zostawił mnie były w najgorszym momencie życia jak mi się posypało zdrowie a on już wtedy nawilaj sobie nową laske i się z nią spotykał, nie miałam nawet do kogo otworzyć gęby a na Badoo Tinder nikt nie chciał słuchac moich gorzkich żali bo tam się pisze o roochaniu nie problemach ,
Wtedy właśnie po kilku latach biernego obserwowania wykopu założyłam tutaj konto, żeby może chociaż tu z kimś "posmieszkowac"
Od rozstania minął dokładnie rok, ja się może już czuję trochę lepiej, dużo rzeczy zrozumiałam, między innymi to że nie każdy facet robiący się na "wrażliwego chłopca z depresją " zasługuje na pomoc zainteresowanie i miłość, trochę szokuje jak z dnia na dzień cię może ktoś tak opuścić i zastąpić nowa osoba.
Ale do czego zmierzam , bardzo bym chciała wam wszystkim podziękować że chociaż wy byliście ze mną, kiedy już prawie nie było ze mnie co zbierać, kiedy zostawił mnie facet i leżałam w domu kilka miesięcy chora i miałam już najgorsze myśli, żeby podjąć "męską decyzję ' często odciagalam głowę od najgorszych przemyśleń tutaj.
W sumie gdyby nie wykop pewnie kuracja z dołka trwałaby o wiele dłużej.
Dobrze że jesteście mirki i mirabelki
Linnior88 - Wiecie kiedy założyłam konto na wykopie ? Kiedy zostawił mnie były w najg...

źródło: d9cce12a4b0872780a25af6a9b0b4d04

Pobierz
  • 25