Wpis z mikrobloga

@Deykun: co takiego jest w tym touchpadzie godnego uwagi? pytam, bo jedynie raz korzystałem z maka i się #!$%@?łem że jest tylko jeden przycisk

@marek_antoniusz: ja bulu dupy dostawałem jak widziałem koleżanki na studiach robiące projekty w autocadzie przy użyciu touchpada... niektóre na netbookach
  • Odpowiedz
@kutang: (#)

A to, że masz w nim rolkę, ale nie taką #!$%@?ą z boku, możesz pokazać pulpit jednym gestem i skakać z góry strony na sam jej dół, że masz lewy i prawy klawisz - nie jeden klik jak mówisz, że jest większy w stosunku do klawiatury w porównaniu do Windowsowych lapków - nie mam z makami tyle do czynienia, ale ile mam to tak jest.

I oczywiście różne
  • Odpowiedz
@Deykun: może z jednym przyciskiem mi się pomyliło - dawno to było... może chodziło o to, że nie mogłem znaleźć alt+tab i się wkurzyłem? nie pamiętam.

ale lista jest faktycznie imponująca, szczególnie że najczęściej jak swoim touchpadem próbuję zrobić zoom, to sterownik synapsis się wywala
  • Odpowiedz
@kutang: tak na szybko - masz różne gesty np. strona w przód/tył (działa płynnie, nie jak na Windowsie, że tylko czasami), można zoomować jak na smartfonie, przewijanie dwoma palcami w dowolnym miejscu, pokazanie otwartych aplikacji (miniaturki) poprzez 3 palce w górę. Zmiana pulpitu trzema palcami lewo/prawo. No i dotyk - jakościowo taki jak na nowych ekranach smartfonów. Teoretycznie jest jeden przycisk, ale prawy uzyskujesz klikając dwoma jednocześnie - kolejny plus,
  • Odpowiedz