Wpis z mikrobloga

Siema mam 23 lat i gold 3
https://www.op.gg/summoners/eune/Solos-leszy
Szukam duo do rankedów.

O mnie:

- Preferuję grę na JG ale mogę grać wszystko poza adc.
- Moją mocną stroną jest wiedza teoretyczna (strategia/macro).
- Moją słabszą stroną jest skill mechaniczny.
- Najlepiej gra mi się Ekko, Sion, Renekton, WW, Thresh.
- Jestem spokojny i skupiony na grze, nie gadam o głupotach, nie drę się, nie wyzywam. 100% tryhard.

Czego oczekuję od Ciebie?

- +18 lat
- Dojrzałości emocjonalnej (nie drzesz ryja, nie jesteś toksyczny, nie robisz awantury jak ci powiem, że coś źle zrobiłeś. Potrafisz dyskutować kulturalnie, jak ja coś zrobię źle to zwracasz uwagę bez spiny).
- Co najmniej gold i pozytywne winrate.
- Nie grasz yasuo/yone/zed/katarina.
- Nie masz ego z kosmosu i main character syndrome.

Masz coś w głowie i znasz teorię gry:
- Wave managment
- Crossplay
- How to gain numerical advantage
- Tempo
- Wiesz, że lol to nie deathmatch

Oczywiście to tylko mały % wiedzy jakiej ta gra wymaga aby grać poprawnie, ale jeśli posiadasz i stosujesz powyższe to powinno wystarczyć w low elo (Ja tę wiedzę posiadam).

Tylko rankedy discordem

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY NAPISZ DO MNIE NA PRIV wysyłając link do swojego opgg i napisz kiedy masz czas grać.

#leagueoflegends
  • 16
@SEBZER: o jakiej znajomości gry my tu mówimy jak grasz swiftness zamiast tabi, na nautiliusie vs 4 postacie co robią dps z aa ? nie mówiąc, że nie kupujesz control wardów. Czyli wychodzi na to, że ani mechanicznie, ani wiedzowo, nie grasz. Jeszcze na dodatek grasz postaciami co mają target cc jak nautlisus co po prostu klikasz R i leci, nic więcej nie trzeba robić. To że masz golda to tylko
  • 0
@KarolSpl: nautilius to support a nie bruiser na #!$%@? mi tabi? biore buty prędkoci żeby chodzić po mapie szybciej i pomagać drużynie, jesteś jakiś #!$%@? czy trolujesz?
wardów nie kupuje no to se znalazłeś do czego sie przyczepić XD po pierwsze to kupuje jak są potrzebne po drugie w low elo nikt nie kupuje i to strata kasy po trzecie nawet jeśli byś miał rację to to tylko jedna rzecz z
@SEBZER: do szybszego pomagania to są mobilki. Widać jaką wiedzą operujesz, że nie wiesz, że się buduje anty coś. Wejdziesz sobie na jakieś pro buildsy, to zobaczysz, że w większości przypadków budują merce/tabi. Lepiej usuń wzmiankę o znajomości gry bo wstyd
@SEBZER: Akurat z golda da radę wyjść bez żadnej teorii gry XD Wiem, bo sam wbiłem platynę (tą starą, czyli teraz byłby to Emerald) grając Malzaharem i jedyne co wiedziałem to żeby klikać E w minionki i R w przeciwnika. Znajdź po prostu kogoś z kim dobrze się gra albo kup gry z elo boosterem, bo to on najprędzej spełni wszystkie twoje wymagania.
  • 0
do szybszego pomagania to są mobilki. Widać jaką wiedzą operujesz,


@KarolSpl: XD mobilek nikt nie buduje od 2 lat wex #!$%@? silverku i nie pouczaj innych jak sam gówno wiesz. Jeden atak i od razu tracisz cała prędkość ruchu dlatego się bierze te a nie inne.
@SEBZER: w żadnym, jakoś tak nie chciałem zostawić bez komentarza faktu, iż wymagania do wbijania Golda 2 brzmią jakbyś chciał kogoś do tryoutów w profesjonalnym teamie, ale spoko, już cię nie dręczę