Wpis z mikrobloga

  • 341
@Tumurochir: i pomyśleć, że kilka osób pracowało aby nagrać te życzenia i nikomu do głowy nie przyszło jak to będzie wyglądało.
Eh…
  • Odpowiedz
@Sin- widać taki był zamysł żeby teraz każdy o tym gadał do porzygu. Kto ma swoje zdanie żeby głosować na niego i tak będzie. A reszta co się nie interesuje zobaczy jego ryj i tyle. Część pewnie zagłosuje bo równy chłop ma wartości tradycyjne że siedzi a baba robi xd
  • Odpowiedz
@Tumurochir: gdyby zrobił normalny spot to pewnie nikt by tego nawet nie wrzucił na wykop tak jak pewnie setki innych filmików z życzeniami, które się pojawiły przez święta. Nie widziałem żadnych filmików z życzeniami od jego konkurentów bo pewnie nagrali standardowe życzenia. Tutaj z jednej strony wpadka ale poszedł viral w internet i każdy zobaczy hehe Rafałka jak ferdek Kiepski hehe. Real time marketing XD chociaż nie uważam, że to było
  • Odpowiedz
@finchharold: widać ludziom się nudzi i #!$%@?ą się do wszystkiego co się da świętoszki, sami idealni nie popełniający żadnych błędów, nawet tych urojonych które nie istnieją poza głowami męczybuł xd
  • Odpowiedz
Zreszta nie wiem co z tym spotem niby jest nie tak? Ze baba stoi? Serio już tak ludziom #!$%@??


@finchharold: no właśnie to mnie najbardziej ciekawi w tej "aferze" XD
W ogóle bardzo porywająca kampania, największe afery to czytanie książek w metrze, baba przy kuchni i wzrost kontrkandydata XD
  • Odpowiedz