Wpis z mikrobloga

Mam pewne rozterki, przeglądałem trochę neta etc ale no im więcej info tym lepiej. Mianowicie czy warto brać telefon w abonamencie? Mam Samsunga a6 plus od prawie dnia jego premiery, chciałbym zmienić na coś nowszego s22/s23 czy coś w ten deseń, odkąd skończyłem te 20 lat to telefon mam na kartę przy czym tak czy owak kupuję doładowanie za te 40zł/miesiąc aby mieć pakiet rozmów etc no i teraz mnie naszło na wymianę i tak się zastanawiam co jest korzystniejsze, kupić po prostu telefon za gotówkę czy wybrać np abo na 2 lata - na stornach operatorów te ich oferty nie są zbyt korzystne akurat z tymi telefonami co ja bym chciał aczkolwiek może warto przejść się stacjonarnie czy nie ma to kompletnie znaczenia? Telefon prywatny nie na firmę także odliczanie vatów etc odpada
#telefony #pytaniedoeksperta #operatorzykomorkowi
  • 3
  • Odpowiedz
@nairoht: s22 sobie odpuść. Raty 0% miały sens przy #!$%@?ącej inflacji.
Jeśli chcesz zaoszczędzić kup s23 w DE: ostatnio przywoziłem znajomym s23 ultra po 3600zł.
  • Odpowiedz
  • 0
@hieronimgieroslawski: miałeś pełną rację w abo wychodziło ponad 4500 (xD), za gotówkę s23 był za 2999, a dobierając jakąś pierdołę za dychę plus na raty wyszło 2600 bo 2 raty gratis i jakaś obniżka w związku z tym kekw, teraz muszę czekać aż sklep zapłaci 2 raty i mogę wpłacić całość (chociaż popatrzę na inflację bo może nie będzie się opłacać xD), dzięki za pomoc.
  • Odpowiedz