Wpis z mikrobloga

  • 0
@AlexBrown Raz robiłem, bo mam bardzo jasne brwi, nie widać, że to makijaż jak masz delikatnie zrobione i dobrze dobrany kolor, ale atrakcyjności to to nie poprawia.
  • Odpowiedz
@AlexBrown: minoxidyl można stosować w sposób ciągły do końca życia. Przeszczep przecież też nie jest na zawsze no i włosy mogą się nie przyjąć. Bimatoprost działa poprzez prostaglandyny, które mogą mieć wpływ na skórę i tkanki podskórne. Dowodów na to, że działa negatywnie na okolicę oka nie ma, ale potencjalnie istnieje takie ryzyko.
  • Odpowiedz
  • 0
@nietoperze20 jak nie jest zawsze. Włosy przeszczepia się z tyłu, one nie wypadają. Ale mogą się nie przyjąć - fakt. No a minoxidil też ma pewnie jakieś działania uboczne. Przez całe życie nie będę też go wcierał w brwi. Pytanie też jak wpływa na oczy, jak się do nich dostanie.
  • Odpowiedz
po zaprzestaniu stosowania minoxidilu włosy z brwi wypadną.


@AlexBrown: Niby czemu? Dużo ludzi stosuje minox na brodę i efekty są permanentne (podobno, sam nie stosowałem). Z brwiami powinno być tak samo. Włosy na głowie wypadają bez minoxu, bo nie są w stanie bez niego wytrzymać DHT (minox poprawia dokrwienie cebulek), ale DHT nie wpływa na włosy poza głową.
  • Odpowiedz