Wpis z mikrobloga

Łukasz 29 Bydgoszcz/Warszawa

Zgłoszenie c106a9e954db3a0d z dnia 2024-03-29 20:46:04

Imię: Łukasz
Wiek: 29
Miejscowość: Bydgoszcz/Warszawa

Kim jestem?
Cześć !
Jestem normalnym facetem któremu nudzi się życie samotnika i postanowił kogoś znaleźć. Obecnie skupiam się na pracy, lubię swoją robotę. Pracuję jako programista, chciałbym w tym mocniej się rozwinąć. Spróbować założyć własny biznes, mam pare pomysłów które chciałbym spróbować zrealizować w wolnym czasie oraz jak będą chęci. Niektóre pomysły związane z branża IT, inne nie. Mam jakieś już cele w życiu, kupiłem tak zwaną dziurę w ziemi. Obecnie chciałbym urządzić to mieszkanie, wymienić samochód, nadpłacić kredyt. To takie cele które planuje w najbliższych latach, szybciej nie podołam :D Moje marzenia natomiast to zwiedzenie USA, głównie NY. Lubię duże wieżowce dlatego spodobała mi się Warszawa i na nią wypadło :D Dodatkowo chciałbym zobaczyć Azję, głównie Japonia, kupienie/wybudowanie domku z widokiem na góry itd.

Jeśli chodzi o mój charakter to lubię: wygodę, spokój, spontany (jak nie mam zmartwień na głowie), zorganizować sobie mniej więcej dzień/tydzień, posiadanie poduszki finansowej, zrobić coś odrazu i mieć to z głowy, eksperymentować z jedzeniem albo zwiedzić nowe miejsca, poprzytulać się i pożartować.
Nie lubię: paniki, narzekania, czepialstwa, szpinaku, buraczkowej, życie od wypłaty do wypłaty
Jestem bardziej introwertykiem, natomiast lubię ludzi, knajpy itd. Jak jest okazja to wyjdę z chęcią albo sam coś zainicjuję. Jeżeli będzie sytuacja, że przez np. miesiąc nigdzie nie wyjdę na imprezę to nie przeszkadza mi to. Lubię teatr, muzeum, puby itd.

Wygląd
Mam 185 cm, brunet, krótko ścięty. Jestem szeroki w barkach, lekka oponka nad którą pracuje. Miałem aktywny tryb życia, więc lubię sport itd oraz posiadam lekki zarys mięśni. Nie jest fanatykiem aby siedzieć na siłowni 24h na dobę, liczyć każde kcal ale staram się 2x w tygodniu coś porobić aktywnego np. siłownia, basen itd. Obecnie skupiam się na siłowni aby lepiej wyglądać. Miałem powodzenia u kobiet, jak pytałem z ciekawości punktacje to miałem 6/10 a była wtedy już nadwaga a nie lekka oponka jak obecnie :p

Zainteresowania
Czytam książki, głównie fantasy albo kryminały, coś co potrafi wciągnąć. Często czytając wyobrażam sobie sceny z książki jakbym widział film. Jeśli książka jest ciekawa i wciągająca potrafię zapomnieć ile już czytam.
Staram się aktywnie spędzać czas, dwa razy w tygodniu porobić coś aktywnie typu spacer, rower itd. Wole góry niż morze ze względu na możliwość wędrówek. Chciałbym mieć pieska z którym mógłbym się bawić, chodzić na spacery itd. Lubię zwierzęta. Nie wyobrażam sobie swojej własnej rodziny gdzie nie ma pieska :D
Czasami kładę się i podziwiam ładny widok. Popatrzeć w gwiazdy, chmury. Taki stan zatrzymania i wyciszenia. Bez gonienia za niczym
Często przeglądam mange albo anime, lubię tą tematykę.

Czego oczekuję?
Oczekuje kogoś kto będzie mi się podobał pod względem wyglądu. Będzie chemia między nami, tak samo w drugą stronę. Chciałbym też podobny vibe między nami, żebyśmy cieszyli się sobą a nie męczyli. Żebyśmy siebie lubili a nie unikali. Znam pary gdzie ludzie są w związku a praktycznie żyją koło siebie, nie chciałbym czegoś takiego. Nie przepadam za social media typu tiktok, instagram, yt. Przeglądam ale dla mnie to nic ciekawego. Fajnie jakbyś też chciała się w czymś rozwijać np. zawodowo albo inne rzeczy typu hobby. Jakieś gotowanie, malowanie itd. Coś czego się uczysz, aby polepszyć swoją wiedzę/umiejętności abyś się nie nudziła jak ja się uczę.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Wstajemy rano, mamy piękny widok za oknem. Idziemy na pyszne śniadanie albo robimy. Później idziemy zwiedzać. Chodzimy razem i zwiedzamy, robimy sobie zdjęcia i dowiadujemy się czegoś ciekawego o danym miejscu. Wieczorem siedzimy i podziwiamy zachód słońca albo siedzimy w restauracji i jemy dobre jedzonko.

Albo wersja z dziećmi :D budzimy się rano i do łóżka pakuje się pies oraz dzieciaki :D Później po drzemce i bajce wstajemy, ogarniamy dom i przygotowujemy się na grilla. Dzieciaki latają po podwórku się bawią, ja stoję jako Masterchef robiąc jedzenie. Dzieci idą odpocząć, my poleżeć na hamaku i też odpocząć. Wieczorem siedziemy wszyscy na tarasie, dzieci oglądają bajki a my podziwiamy gwiazdy

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub: tak.
Dzieci: tak.
U----i: nie palę papierosów, a-----l okazjonalnie. Czasami zapalę zielone, ale rzadko. Typu raz na kwartał, mogę rzucić jeśli będzie przeszkadzać.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonybydgoszcz/warszawa #mirekszukamirabelki
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via MirekSzukaZony v3
  • 0
Jeśli chodzi o odległość. Pracuję zdalnie więc mogę pracować z każdego miejsca w Polsce. Natomiast moją najbliższą przyszłość (za ~1 rok) wiąże z Warszawą ze względu na możliwości zawodowe. Jak już będę chciał odpocząć to prawdopodobnie wolałbym miasteczko pod Warszawą albo jakiś domek z ładnym widokiem dalej.
  • Odpowiedz