Wpis z mikrobloga

po co w ogole jest ta zasada jak juz nikt sie do niej nie stosuje piszac np. komentarze w internecie, a i w powazniejszych miejscach tez juz coraz rzadziej? i nie tylko w jezyku polskim, w angielskim jest to samo. chyba juz czas wykreslic ta zasade


Po co w ogóle istnieje ta zasada? Jak już, to nikt się do niej nie stosuje, pisząc np. komentarze w internecie, a i w poważniejszych miejscach
StaryWedrowiec - >po co w ogole jest ta zasada jak juz nikt sie do niej nie stosuje p...

źródło: 2024-03-30 00 40 42

Pobierz
  • Odpowiedz
to nie są poważne miejsca.


@GeDox: Poważne czy nie - to są miejsca publiczne, w których jełopy mają zły wpływ na wychowanie kolejnych pokoleń, a wiadomo, że siedzą tu małolaci.

Obejrzyj film Idiokracja, a może zrozumiesz.
  • Odpowiedz
  • 0
@StaryWedrowiec: jezu, typie. mnie wlasnie denerwuje, ze ludzie ta zasade z przecinkami ignoruja. a czemu na wykopie niechlujnie pisze? bo nie warto wykopu brac na serio, to jest gowniane miejsce, i wlasnie powyzej pokazales dlaczego, lol.
  • Odpowiedz
jezu, typie. mnie wlasnie denerwuje, ze ludzie ta zasade z przecinkami ignoruja. a czemu na wykopie niechlujnie pisze? bo nie warto wykopu brac na serio, to jest gowniane miejsce, i wlasnie powyzej pokazales dlaczego, lol.


@SmugglerFan: To właśnie ty pokazałeś, że dokładasz cegiełkę do robienia z wykopu śmietnika językowego.

Mas problem z tym, że ludzie nie stosują pewnej zasady pisowni, jednocześnie nie stosując wielu innych zasad. Co za hipokryta - moralne
StaryWedrowiec - >jezu, typie. mnie wlasnie denerwuje, ze ludzie ta zasade z przecink...

źródło: hipokryta

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@StaryWedrowiec: ale pisałem przecież że widzę często jak łamana jest ta zasada nie tylko na wykopie ale ogólnie w internecie. Nie, nie jestem hipokryta, bo w normalnych miejscach akurat pisze poprawnie. Wykop jest zbyt #!$%@? żebym klikał w shifta i alta dla niego
  • Odpowiedz
le pisałem przecież że widzę często jak łamana jest ta zasada nie tylko na wykopie ale ogólnie w internecie. Nie, nie jestem hipokryta, bo w normalnych miejscach akurat pisze poprawnie. Wykop jest zbyt #!$%@? żebym klikał w shifta i alta dla niego


@SmugglerFan: Przestań pieprzyć. Wykop jest normalnym miejscem i jest tu bardzo wiele osób, które piszą poprawnie.

Ty należysz do tych mniej rozumnych, którzy zmniejszają poziom tego forum i jeszcze
StaryWedrowiec - >le pisałem przecież że widzę często jak łamana jest ta zasada nie t...

źródło: masz

Pobierz
  • Odpowiedz
jakbys sie tak do ludzi odzywal w normalnym zyciu, a nie w internecie, to bys chodzil z ciagle poobijanym ryjem


@SmugglerFan: jak chcesz kogoś w realnym życiu podsumowywać, że np. nie stosuje interpunkcji?
  • Odpowiedz