Wpis z mikrobloga

Mirki trzymajcie kciuki za te święta. Będę rozwoził zaproszenia na wesele BEZ DZIECI. Czuję gownoburze w rodzinie i trochę się cykam

#wesele #wojnyweselne #slub
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@w3n5zu: żadna nowość, po prostu ci co nie mają co zrobić z dziećmi nie przyjdą, tyle Miras. Jak ktoś robi gownoburze z takiego powodu to najwyraźniej tym bardziej powinien być zapranszany.
  • Odpowiedz
@w3n5zu z jednej strony rozumiem, a z drugiej dzieci to też członkowie rodziny. Myślę że gówno burzy nie będzie, po prostu ci co mają już dzieci nie przyjdą
  • Odpowiedz
  • 0
@Anamana: Mam nadzieję, że dorośli ludzie zrozumieją
@buchowo: z jednej strony tak, z drugiej przeszkadzają nam dzieciaki na ślubie, więc jako że to nasz to zdecydowaliśmy żeby ich nie było ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@buchowo: tak, bo babcia i dziadek słyną z tego, że poznają świat, są ciekawscy i wpadają na głupie pomysły no i robią hałas i są nieprzewidywalni xD @w3n5zu u nas też dzieci nie będzie i większość z dzieciakami po prostu ogarnęła sobie opiekę. Powiem więcej, dzieciaci sami prosili o imprezę bez dzieci bo nie chcą się martwić cały czas i biegać za pociechami tylko się bawić. Serio Miras, jak
  • Odpowiedz
@Anamana widać że nie masz pojęcia o dzieciach. Nie zawsze jest możliwość ogarnięcia opieki, np gdy wesele jest na drugim końcu Polski. Zawsze ktoś jednak nie przyjdzie bo musi się tymi dziećmi zająć.
  • Odpowiedz
  • 0
@Anamana: Rozmawialiśmy z kilkoma osobami na poprzednich weselach i takie właśnie były zdania, że nie da się pobawić potańczyć bo trzeba cały czas patrzeć za dzieciakami. O 22 do spania i siedzisz przy bo przecież nie możesz samych zostawić.
  • Odpowiedz
@buchowo: tiaaa, bo opiekunki nie istnieją, na miejscu wesela też nie. Ale to ja nie mam pojęcia o dzieciach bo mam inne zdanie niż jakiś random w internecie. xD
@w3n5zu No i masz odpowiedź. ;) większość będzie się cieszyć, ci co się oburzą to nawet tego nie powiedzą, po prostu nie przyjdą, ale serio lepiej dla Ciebie z tego powodu. Zauważysz nawet przy rozdawaniu zaproszeń kto realnie powinien być
  • Odpowiedz
  • 1
@Anamana: @general-lufa
Część zawieziona i ogólnie nie było źle. Jedni tylko się zmieszali, ale z drugiej strony były teksty "oddamy Twojej mamie a my do odcięcia" więc w sumie spoko:) Dalsza część, może w kolejny weekend.
  • Odpowiedz
@w3n5zu: trafiłem na Twój wpis bo w weekend mam combo rodzin z dziećmi do zapraszania xD i z tego wszystkiego zacząłem szukać protipów na Mirko xD

Powodzonka życzę sobie i Tobie xD
  • Odpowiedz