Wpis z mikrobloga

@Amatorro: w sumie jeśli będzie to współczesna adaptacja osadzona w stanach, luźno inspirowana książka to czemu nie? Bardziej pasują 2 wrogie rodziny z których jedna jest biała a druga czarna niż dwie białe. Chłopak z białej rodziny i laska z czarnej. Już było kiedyś "Romeo musi umrzeć" luźno inspirowane Romeo i Julią i całkiem spoko się oglądało.
  • Odpowiedz
@Amatorro To będzie spektakl na londynskim West-Endzie, które znane jest z tego, że kolor skóry nie ma tam znaczenia. Dodatkowo zajmie się tym reżyser, ktory tworzy specyficzne sztuki, więc mnie akurat ta informacja nie dziwi.
  • Odpowiedz
@pasta_alla_carbonara: pedofilia to jak posuwanie pięciolatek a nie trzynastolatek, 13 to hebefilia, no i 16 i 13 to raczej normalne, a przynajmniej w dzisiejszym świecie. Jasne, możesz zamykać oczy na fakty i się oburzać, ale to nic nie zmieni. Niech ci da do myślenia obecna dyskusja na tabletkami dzień po dla piętnastolatek bez recepty. Myślisz, że nastolatkom brzuchy rosną od niepokalanego poczęcia? No nie, od ruchania. I myślisz kto je rucha?
  • Odpowiedz
@wooster

@ToTrocheBardziejSkomplikowane nie lubię tych zachodnich ludzi. Jacyś tacy sztuczni, wszystko jest dla nich "oh wow, awesome!".

Jak studiowałem parę lat temu, to też do każdego uśmiechnięci, każdy po jednym zamienionym zdaniu był dla nich "best friends, bro, dude u are awesome". Zawsze mi się to wydawało udawane i nienaturalne.


Bo jest nienaturalne. Oni potrafią być hardymi ksenofobami gardzącymi tobą z poprawnością polityczna na ustach. Rzygać mi się od tego chciało gdy
  • Odpowiedz
@pasta_alla_carbonara szesnastoletni pedofil #!$%@?ący w sobie trzynastolatkę? Ty jesteś normalny? A 23letni gość spotykający się z 20latką to też pedofil? 3 lata różnicy i to jest dla ciebie jakieś ekstremum?
  • Odpowiedz
@pasta_alla_carbonara

W twarz tez byscie jej to powiedzieli ?:)


No mógłbym jej powiedzieć, że nie nadaje się do roli Julii, czy tam Romea.jesli w twojej głowie czytając tę sztukę widzisz taką wąsatą, czarną parówę, to masz coš nie tak z głową
  • Odpowiedz