Wpis z mikrobloga

@ToTrocheBardziejSkomplikowane nie lubię tych zachodnich ludzi. Jacyś tacy sztuczni, wszystko jest dla nich "oh wow, awesome!".
Jak studiowałem parę lat temu, to też do każdego uśmiechnięci, każdy po jednym zamienionym zdaniu był dla nich "best friends, bro, dude u are awesome". Zawsze mi się to wydawało udawane i nienaturalne.
  • Odpowiedz
ta laska jest bardzo dobra teatealna aktorka, nie raz grala w spektaklach wystawianych w londynie. Co to za roznica jaki ma kolor skory czy jak wyglada?

@pasta_alla_carbonara:
Faktycznie, w czym problem że do roli Julii czyli najsłynniejszego literackiego symbolu piękności wzięto jakiegoś babochłopa? xD
  • Odpowiedz
@lukasz5801: Romeo byl szestastoletnim mlodocianym pedofilem, ktory rozkochal w sobie trzynastoletnia dziewczyne. Nie mam zielonego pojecia, co Szekspir mial w glowie, jak to pisal. Laska ma normalne jak na kobiete, afrykanskie cechy urody, no ale jej wyglad musial skutkowac na wykopie sciekiem rasistowskich komentarzy najwyraznniej. W twarz tez byscie jej to powiedzieli ?:)
  • Odpowiedz
Romeo byl szestastoletnim mlodocianym pedofilem, ktory rozkochal w sobie trzynastoletnia dziewczyne. Nie mam zielonego pojecia, co Szekspir mial w glowie, jak to pisal


@pasta_alla_carbonara: Uprasza się o nie używanie logiki naszych czasów i porównywanie jej z dziełami typowo starymi jak np. Romeo i Julia.
Dla tamtych ludzi to była sprawa normalna. Dla nas już nie. Szekspir miał w głowie to co dla jego czasów było ok.
  • Odpowiedz