Wpis z mikrobloga

#motocykle

Był chuop 2.5 h na placu. Mt07. Byłem pod wrażeniem, jakie to jest stabilne - chociaż i tak 2 gleby miałem xD

Rzeczywiście jazda takim klocem a jazda na 125 jest jak jazda na 125 a ma rowerze. Różnica masy i stabilności.

Przy czym to nie jest tak, że 125 mi się już nie podoba. Czegoś brakuje, ale póki nie zrobię prawka, to musi wystarczyć.

A trochę to potrwa.
Kolejne jazdy dopiero w środę po świętach, a potem w poniedziałek. Bez sensu.
  • 29
  • Odpowiedz
@WolvvloW: mt07 to rowerek, świetny motocykl na początek w ogóle

@debenek gladius to straszliwy kloc, niech w pieknie szczeźnie projektant jego, nie wiem czy na gorzej prowadzącym się motocyklu jeździłem, chyba jakąś cezetę bym musiał do porównania
  • Odpowiedz
@WolvvloW: No cóż. Trzeba dobrze trafić żeby nauczył poprawnie jeździć. Natomiast ja słyszałem że najlepsze szkoły dla motocyklistów (te które publikują największy procent zdawalności) biorą tylko ludzi z kategorią "B", bo jazda po mieście motocyklem to nie problem, jak jeździsz już samochodem jakiś czas.
  • Odpowiedz
zasadniczo facet mi od razu powiedział, że on nie uczy jeździć, a przygotowuje do egzaminu


@WolvvloW: Przynajmniej szczery. W mojej szkole jazdy sprzedawali marketingowe banialuki typu: "My uczymy jeździć. Zdanie egzaminu to u nas tylko formalność" albo "Kiedyś mi podziękujesz, bo te rady uratują Ci życie", a w praktyce uczyli jedynie jak zdać egzamin ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@WolvvloW: miałem TDR 125 Gdy zapragnąłem w końcu przesiąść się na szosę ale nie wiedziałem czy to dla mnie po wielu latach w terenie. No, ale później przyszedł czas na CB500 (więc też stary trup) i specjalnej różnicy jeśli chodzi o stabilność nie zauważyłem.

Prawko robiłem na Kawasaki iiii...no jak CB
Ciekaw jestem tego MT
  • Odpowiedz
@WolvvloW po ok 10h na placu zachwyt mija ( ͡º ͜ʖ͡º) ale no fakt, też byłem w szoku jaka jest różnica między 125cc. Kiedyś jak będę miał pieniążki to kupie sobie mtka
@ja_tu_tylko_na_moment kwestia dobrej szkoły. Ja pierw byłem zapisany do zwykłego OSK, przeniosłem się do szkoły prowadzonej przez motocyklistę gdzie szkołą motocykliści i sporo rzeczy idzie się nauczyć których znajomi w innych szkołach nie ćwiczyli.
@
  • Odpowiedz
@WolvvloW mnie wolny strasznie #!$%@? irytuję, zresztą ja już czuje powoli irytacje bo #!$%@? jazdy dzień w dzień od wtorku (dziś też mam xD) po świętach koniec i zapisuje się na egzamin. U mnie powoli zaczyna się irytacja bo przyzwyczaiłem się już do wagi, mocy, samej maszyny i się #!$%@?, że nie zawsze wychodzi wolny czy szybki. Znasz teorię, też jeździłem na 125cc więc w głowie wiesz co i jak, ale za
  • Odpowiedz