Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy koszyk allegro ma ukrytą opłate za przechowywanie produktów? Nie wiem o co chodzi, bo zauważyłem, że ilekroć przetrzymam przez kilka dni produkty w koszyku, to mi cena rośnie. Ostatnio zrobiłem zakupy na ok 710 PLN i przetrzymałem te produkty dosłownie przez kilka dni i dziś patrze, a cena wynosu 810 PLN, mam wykupiony smart na cały rok

#pytanie #zakupy #allegro #kupujzwykopem #pieniadze #oszukujo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: sprzedający zmieniają cenę, to nie ma nic wspólnego z wkładaniem do koszyka. I nie zmieniają bo im wzrosła, tylko czasami się uda złapać 30 zł, bo ktoś nie szuka najtańszej oferty.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: różnica sumy koszyka może wynikać ze zmiany ceny poszczególnych produktów przez sprzedających. Może być to związane również z czasowymi promocjami, które między czasie zostały zakończone.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: no nie wiem jak ci to jaśniej wytłumaczyć. Sprzedający zmienia cenę na wyższą więc cena ci wzrasta.
Ja obserwuję oferty, które mnie interesują i dostaję powiadomienia kiedy sprzedający obniża cenę. Bywało tak,że ktoś obniżał cenę, ja dostaję powiadomienie o niższej cenie, a on szybciutko znowu ją podwyższa. Ostatnio chciałem sprawdzić w jakiej cenie jest zestaw narzędzi, które kupiłem już kilka razy. Rok temu kupiłem je za 185 zł, jak sprawdzałem
  • Odpowiedz