Wpis z mikrobloga

@ovejaNegra: Koleś odpowiada na swój post, a nie sobie - dorzuca więcej kontekstu do wcześniejszej wypowiedzi, której nie uznałeś za stosowne wrzucić na screenie - ja rozumiem że część użytkowników wrzuca tutaj wątpliwej jakości propagandę, ale doszukiwanie się spisków w każdym możliwym miejscu, to już trochę paranoja
  • Odpowiedz
Koleś odpowiada na swój post, a nie sobie


@Telgar: Trochę za szybko mu wyjaśniłeś, byłem ciekaw kiedy sam zrozumie.

dorzuca więcej kontekstu do wcześniejszej wypowiedzi, której nie uznałeś za stosowne wrzucić na
  • Odpowiedz
@Szinako: no i?
Może i są tu opy np @Telgar które Cię nie znają trolu ;) albo tylko udają.
Tu nie trzeba szukać teorii spiskowej by wiedzieć że jesteś kolejnym kontem koniasza.
Nie wiem jak trzeba być zdesperowanym piwniczakiem aby po banie tworzyć kolejne konta.
Co Tobą kieruje?
  • Odpowiedz
no i?


@wladdan: Nie wiem, może za dużo wymagałem od zwykłego robaczka. Plusowanie ewidentnej manipulacji to słabe nawet jak na takie jednostki jak ty.

Tu nie trzeba szukać teorii spiskowej by wiedzieć że jesteś kolejnym kontem koniasza.

Nie wiem jak trzeba być zdesperowanym piwniczakiem aby po banie tworzyć
  • Odpowiedz
Plusowanie manipulacji? Gdzie tutaj widzisz manipulacje poza twoimi postami?


@wladdan: Ty tak na poważnie? Spod jakiego kamienia wypełzają tacy jak wy. No ale dobrze, bo widzę że wam to trzeba palcem wskazać, a i tak pewnie zrobisz fikołka. Rzeczywiście, jak najbardziej ODPISAŁEM SOBIE! Dodałem drugiego screena do wcześniejszej wypowiedzi. Może zauważysz, że właśnie z tego powodu jeden screen zaczyna się od 1 a drugi od 2 xD. A w pierwszym
Szinako - >Plusowanie manipulacji? Gdzie tutaj widzisz manipulacje poza twoimi postam...

źródło: Dla robaczka

Pobierz
  • Odpowiedz
@Szinako: nie mam żadnej gwarancji że trolle po banie tworzące nowe konta i nawalający propagandę 24h piszą kiedykolwiek prawdę.
Op w poście pokazał mi trolla, który odpowiada sam sobie co jest śmieszne i dostał plusa bo to jest zabawne ;) i każdy dostanie plusa za taką akcje ;)
Jesteś taki typowy przykład homo soviectusa próbując na siłę pisać co możemy plusować a czego nie możemy ;) to nie kacapia ;)
  • Odpowiedz
Op w poście pokazał mi trolla, który odpowiada sam sobie co jest śmieszne i dostał plusa bo to jest zabawne ;) i każdy dostanie plusa za taką akcje ;)


@wladdan: No, odpisanie sobie jest baaaaardzo śmieszne. Ciekawe jak inaczej miałem dodać drugiego screena robaczku. Nie dość że się zapomniałem przelogować, to jeszcze nazwy screenów zapomniałem zmienić, tak było xD.
  • Odpowiedz
@Szinako: w najgłębszej ciemności mam to jak było, bo po Tobie można wszystkiego złego się tylko spodziewać.
Tu np zesrałeś się o plusa a na pytanie dalej nie odpowiedziałeś.
  • Odpowiedz
@Szinako: ja nie tworze po banie kolejnych kont na forach gdzie mnie nie chcą ;)
Dlaczego uważasz że masz jakiekolwiek prawo mówienia innym co mają robić?
  • Odpowiedz