Wpis z mikrobloga

Ehh pamiętam 10 lat temu za dzieciaka oglądałem ten teledysk i myślałem że laska tak na niego leci bo ma fajne ciało, jeszcze wtedy nie ogarniałem że twarz to 80%.
Głupi byłem, myślałem że jak sobie przypakuje, to laski będą lecieć xD dzisiaj jestem gymcelem z 10 letnim stażem. Min. Tak jakoś się to zaczęło, później priorytety motywacyjne się zmieniły oczywiście.
#przegryw
anonanonimowy321 - Ehh pamiętam 10 lat temu za dzieciaka oglądałem ten teledysk i myś...

źródło: 1495373425-3787815810_wn

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anonanonimowy321: Zależy jak wyglądasz na początku. Ja byłem mocnym suchoklatesem skinnyfatem i źle to wyglądało do tego stopnia, że się wstydziłem w koszulce nawet chodzić. A o jej zdjęciu na plaży nie było nawet mowy. Na początku na wyciskaniu na ławce musiałem dawać krążek 2,5 kg na stronę, bo więcej nie dawałem rady.
Ale fakt, że po pierwszej, sensownej masie i potem pierwszej redukcji dalsze chodzenie już nic nie zmieni
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: Nad dynaminą popracuj. Ja cały czas się staram i zmuszam nie być cichy i spokojny, ale też nie nachalny. Czasem wychodzi lepiej a czasem gorzej. Niestety najgorzej jest cokolwiek powiedzieć do dziewczyn.
  • Odpowiedz