Wpis z mikrobloga

Jak to jest, siedze na #boo ale też na #tinder i #badoo
Na boo mam premium bo 3 miesiące są za 20 zł to wziąłem na próbe, raz też zdarzyło się kupić boosta na tinderze za pare groszy dosłownie
Efekt 10 par na tinderze chyba boty bo nie odpisują, 2 na badoo i 3 na boo również bez odp, choć boo jest bardziej rozwiniętą aplikacją społecznościową bo można publikować posty, ale ja nie o tym
A mianowicie jeśli już znacie moje wyniki w parach (lajków na tinderze zostało mi 2 ale widocznie jakies wieloryby bo nie sparowało)
A mianowicie, jak #!$%@? znaleźć drugą połówke skoro byle pasztet ma 200 lajków a inne chłopy, w miare przystojne lub, nie mówie i ale lub dobrze zbudowane mają po 20 max lajków.
Boo wyświelta to kto ile ma obserwujących czyli osob które cie polajkowały i z ciekawości powchodziłem na męskie profile i chłop dobrze zbudowany koło 30 widać że siłownia jest serio grana ale łysy i dość niski, ile obserwujących? Ano 15
A tak jak pisze, byle wieloryb śmierdzący fryturą z maka ma po 200-300 lajków normalne laski mają po 1000-1500 a te z topki po 3-5k
A i dodam że nie pisze do dziewczyny typu "ons?" Czy "hej cipcia" nie odwalam fikołków tylko zwykłe "hej co tam"
#blackpill #redpill #zwiazki #zalesie #seks
  • 19
  • Odpowiedz
@MetalowyBieg: i myslisz, ze ilu z nich poznalo te swoje dziewczyny przez jakies gownoappki do zarabiania na spermiarzach gdzie jestes jednym z tych 5k typow o ktorych wspomniales, a ilu przez wspolnych znajomych, zaimponowanie na jakiejs imprezie, jakies hobby itd.
  • Odpowiedz