Wpis z mikrobloga

Było już tutaj info kto ma organizować walkę Masy z Murańskim? Jak nie to łapcie i trzymajcie się bo jest grubo.

Walkę prawdopodobnie zorganizuje federacja flash mma zarejestrowana 8 marca tego roku. Zarejestrowana przez Mikołaja Konstantego Potockiego na ulicy lwowskiej 10/40 w Warszawie.
Pod tym samym adresem zarejestrowany jest też „Warszawski instytut ekspertyz medycznych spółka z ograniczoną odpowiedzialnością”

Mikołaj Konstanty Potocki widnieje jeszcze w 3 innych firmach.

Jako prezes zarządu w Showtime mma zarejestrowanym 6 grudnia 2023 pod adresem wirtualnego biura na złotej 75/a. 44% udziałów ma tam Wojciech Żurek właściciel firmy ochroniarskiej Cerber w opiatiowie. Lekko mówiąc Cerber ma bardzo słabą opinię.

IM Corp wraz z 2 innymi wspólnikami, wszyscy o takiej samej liczbie udziałów. Zarejestrowana 13 maja 2020 pod adresem Czerniakowska 145 / 1/B31. Najciekawszy jest tutaj adres, pod tym samym adresem zarejestrowana była firma Global nord group, były tam jakieś walki gospodarcze, samochody które zniknęły powiązania z włoską firmą, sprawa zajęła się prokuratura. Od grudnia 2022 jest tam też zarejestrowane Tishchenko Dmytro Sp. z o.o

No i na koniec zostawiłem najlepsze. Global marketing diamond investment zarejestrowane 22 maja 2022. Mikołaj ma 95 udziałów informacji o poztalych 5 nie ma. Poza tym, że firma istnieje nic więcej nie wiadomo. Tutaj znowu sprawę ratuje adres, firma jest zarejestrowana na wiertniczej 139 w Warszawie. Mieści się tam też Kancelaria Prezydenta II RP, tak dobrze napisałem II RP. Jest to samozwańczy prezydent Jan Zbigniew Potocki który sprzedaje swoje prawa jazdy czy dowody osobiste. Polecam poczytać bo tam jest droga odklejka i akcje o których nikomu się nie śniło.

Mikołaj Konstanty Potocki jest natomiast synem naszego samozwańczego prezydenta. Niezła ekipę sobie zmontowali do zrobienia tej walki. Na prawdę można zaufać masie, że to nie jego federacja i nie on za tym stoi. Tak samo jak w to, że ofertę dostał od wszystkich i walka będzie w „jednej z najważniejszych federacji freak fight”.

#famemma #primemma
GoodGuyChucky93 - Było już tutaj info kto ma organizować walkę Masy z Murańskim? Jak ...

źródło: IMG_7697

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: ja widziałem w necie combo jak Hrabia Prezydent II RP w czasie pandemii interweniował w czasie pandemii w obronie Zięby i towarzyszyli mu psychofani spiskowych teorii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93 muranski mówił, że nazwa organizacji zawiera się w pierwszych 6 literach alfabetu polskiego. Mi przychodzi na myśl EF (Elite Fighters), a ogólnie to mam nadzieję że to gówno się w ogóle nie odbędzie.
  • Odpowiedz