Wpis z mikrobloga

No elo.
Nie było mnie ponad rok na wypoku z tego co patrzę po aktywności, ale wróciłem poszillować trochę szitkoinów na solanie, dobry chain dla takich biedaków jak ja bo fee są zerowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przygode z defi zacząłem gdzieś 2020-2021, gdzie dałem się oscamować jakieś milion razy za nim ogarnąłem o co w ogóle chodzi. Potem miałem dłuugą przerwę, no i wróciłem, oczywiście z zajebistym timingiem, jak juz solane wy*ebało ponownie do góry( wciągnałem znajomego into krypto w październiku, powiedział "ej a ten SOL?(był za <20$), kupił bym tego, podoba mi sie nazwa i logo" XD A ja z dobrą radą "niee no co ty nie wrzucaj wszystkiego w jedno, poza tym z SOL już pewnie nic nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No ale tak sobie żongluje shitcoinami memecoinami i wszystkim co się da. Tak ogólnie to najbardziej lubie launchpady i snipowanie launch'y.
Wbiłem tutaj podesłać wam troche tipów i narzędzi, bo bez tego ani rusz ( ͡º ͜ʖ͡º) A serce mnie boli jak widze posty gdzie ludzie wbijaja w jakieś oczywiste scamy bez liquidity albo inne gówna, a jak mogę pomóc i sam na tym skorzystać to czemu nie.

Chcę kupić mimkojna który da mi x100, pomoż!

Nie ma tak prosto. Teoretycznie jest. Ale w praktyce sprzedasz zwykle sprzedasz taki token jak zrobi ci x3-5. I naprawdę, CODZIENNIE jest okazja upolować coś dobrego, tylko trzeba trafić na te klika dobrych spośród 999 scamów dziennie. Jak to zrobić? praktyka. Śledzenie transakcji, trendów newsów, nastrojów community danego tokena. Z czasem zaczniesz zauważać co ma potencjał a co jest na 99% scamem albo niewypałem.

Ale jak to kupić?

Na takich podstawach nie bedę się rozpisywał. Kupujesz SOL, kartą/przelewem/na giełdzie, wpłacasz je na swój phantom wallet. Jesteś gotowy wskoczyć w swiat shitcoinów solany.

Ale mówiłeś coś o jakiś botach?

A no tak, każdy szanujący się trader używa telegram bota do zabawy z tokenami solany, po pierwsze otwiera duże możliwości,stop loss, take profit, ochrona przed MEV, regulacje fee i slippage i parę innych opcji+te które jeszcze nie wyszły. Po drugie pozwala ci na kupienie tokena w sekunde po wklejeniu CA, zamiast polenia się z stroną DEXa, taki raydium potrafi wczytywać sam interfejs pół minuty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do bota
https://t.me/menelaus_trojanbot?start=r-ggainers

Ale jak to boty, to to nie jest platne?
No nie, to już całkiem powszechna rzecz, jest ich już klika, trochę przetestowałem i linkuje wam imo najszybszy, najprostszy i najbardziej rozbudowany.

O ty uju, reflink, smarujesz tego posta żeby nabić referrali!!!111

Trochę tak, trochę nie. Gdzie jest ''haczyk'' w botach? Jak wiadomo mało jest samartytaninów na tym świecie, i twórcy bota do nich nie należą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na każdej transakcji bota macie 1% fee. Twórcy botów dzielą się częścią opłat z polecającami. A korzystając z mojego reflinka obniża wam się to fee do 0.9%, więc jak widzicie, obustronna korzyść. Dodatkowo system referalli jest ''wielopiętrowy' i sami możecie podsyłać bota waszym znajomym, też odzyskując mały % SOL.

Dobra, nie obchodzi mnie to ja chce tylko kupić shitcoiny, do rzeczy!

Dobrze, dobrze. No więc mamy bota odpalonego przez telegram. Bot generuje nam portfel(Dostajemy oczywiście do niego też private key więc możemy sobie go wyeksportować do phantoma czy gdzie tam chcemy). Wpłacamy na ten portfel SOL z naszego ''normalnego'' porfela i jesteśmy gotowi na błyskawiczny handel memecoinami i wszystkim co jest na solanie. Bot jest prosty w obsłudze więc polecam nauczyć się go ''w locie'', gas fee solany są znikome więc nawet za 5-10$ możemy się pobawić.

Nie okradno mnie? Jak to tak wysyłać pieniądze do jakiegoś bota?
Te boty są bardzo popularne i mają legitne profile na twitterze, możecie to sprawdzić z linków które bot wam podeśle. Możecie także najpierw wpłacić drobniaki żeby przetestować jak to działa.Jak pisałem, wallet wygenerowany przez bota jest tylko wasz i tylko wy macie do niego dostęp, taki sam jak do waszego zwykłego portfela, bez żadnych limitów.

Mam już bota, ale nadal nie umiem w memecoiny!**

Jak pisałem wyżej, najlepsza jest praktyka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale podrzuce parę tipów, i zaproszę na mój chat telegram który właśnie zakładam, link na końcu.
- Jak używasz bota, i trafisz swój złoty strzał, wymarzone x100, możesz sprzedać token ręcznie przez dex, unikając 1% fee bota przy sprzedaży, zawsze to 1% do przodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- Jeśli nie masz w ogóle pojęcia gdzie znajdować tokeny, zacznij na dexscreener. Oprócz tego cały crypto twitter. Przeglądaj telegramy tokenów naktóre trafiłeś, szukaj kontaktów, innymi słowy DYOR.

-Zawsze zwracaj uwage na Mcap i liquidity, im większa przepaść między jednym a drugim, tym bardziej token jest niestabilny, przykładowo: token z 10mln mcap i 30k w liquidity to bardzo niestabilny token, cena będzie skakać jak po''ebana nawet przy mniejszych orderach zakupu.

-I to taka rada od serca: ZAWSZE BIERZ ZYSK. Nie ważne jak bardzo zajarany jesteś tokenem, nie ważne że myslisz ''na 100% urośnie jeszcze,potrzymam to zarobie więcej" W taki sposób 99% ludzi ''get rekt'' Przynajmniej wyciągnij to co wsadziłeś, jeżeli token zrobił x2, a resztę sobie trzymaj wedle uznania.

-Bot działa też na ETH.

-Więcej na razie mi nie przychodzi do głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sorry za tyle lennyface, ale dawno nie byłem na wypoku i stęskniłem się za tą emotką( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak ktoś chce, to zapraszam na TG, jak będę aktywny to pomogę w ustawianiu bota czy poshilluje wam jakieś tokeny( ͡º ͜ʖ͡º)

Grupka na TG
https://t.me/+VOqJbtUVUVNlZDZk

Bot
https://t.me/menelaus_trojanbot?start=r-ggainers

PS: Wiem że dla wielu napisałem dużo oczywistych rzeczy, ale pisałem to z myślą o całkiem zielonych, wybaczcie ;)

#solana #shitcoin #kryptowaluty #memecoin #bitcoin #krypto #kryptoporadnik #solana #blockchain #ethereum i trochę zaspamowałem, ostatni raz ,obiecuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 14
  • Odpowiedz