Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #randkujzwykopem

Były dzisiaj u mnie koleżanki, lat 29-30. Ładne, w sumie spoko, ale utwierdziły mnie w przekonaniu, jaki słaby jest rynek matrymonialny...

Otóż są singielka i i ich głównym wymaganie wobec faceta jest mityczne 180 cm XD Gdzie jedna z nich jestem w stanie zrozumieć, bo jest wysoka, to druga ma z 160 cm XDDD

Możesz być fajny, wykształcony, przystojny itd. Ale brak kilku cm cie dyskryminuje XD

Dzięki Bogu wiem, że jest wiele normalnyxh kobiet na tym świecie...
  • 12
Były dzisiaj u mnie koleżanki, lat 29-30. Ładne, w sumie spoko, ale utwierdziły mnie w przekonaniu, jaki słaby jest rynek matrymonialny...


@sliti666: Przede wszystkim nie ma czegoś takiego jak ''rynek matrymonialny'' relacje międzyludzkie to nie jakiś ryneczek lidla na którym możesz coś kupić jak na wystawie w sklepie. Często to 180 cm mityczne jest używane przez kobiety jako wymówka kiedy jakiś creep zaczyna do nich zarywać, a jeśli ty dostałeś kosza
Czyli jak mam 185 cm to twoje koleżanki by na mnie leciały bez uwzględnienia innych moich cech( ͡° ͜ʖ ͡°)??


@NiebieskiMiszmasz: Oczywiście, że nie. Natomiast jeden z pooootężnych wykopków jak zwykle nie może przeboleć, że dostał kosza zwyczajnie.
  • 0
: @Cztero0404 Nie dostałem kosza, wręcz bym powiedział, że jako facet 172 cm mam spore powodzenie, co nie zmienia faktu, że jak słyszę od koleżanek (a znam je ponad 10 lat), że nie mogą sobie znleźć faceta, a potem mówią, że odrzucają wszystkich facetów na tinderze poniżej 180 cm (nawet tych fajnych), to mi się nóż otwiera xd

Nigdy w życiu jako facet nie miałem tak, że odrzuciłem jakąś kobietę bo była
@sliti666: A ja nie mam z tym problemu. Jakbym poznał fajna dziewczynę ładna twarz, mila ale by się okazało, ze przy wzroście 165 wazy np. 90 kg, to sorry ale nie ze mną. Dla kobit wzrost jest jak dla nas waga. Mi się nie podobaja grube i koniec. Choćby miała twarz modelki. Wiec rozumiem, ze dla kobiety niski to od razu out
  • 0
@localoca: Tak i nie, bo podałeś skrajny przypadek - duża nadwagą.

Wyobraź sobie, że ustalasz limit 60kg i spotykasz zajebistą kobietę ważącą 63 kg, odrzucasz ja, bo jest powyżej limitu czy dajesz szanse?