Wpis z mikrobloga

@Pasterz30: tak wygrali, mhm, a w europarlamencie nadal koalicja chadeków liberałów i socjalistów, a to wyższe poparcie dla partii typu afd konfa lenpan może się skończyć tylko dobrze dla nas tzn skończę się pomysły z zielonymi wałami jak chcą utrzymać stołki.
  • Odpowiedz
@Pasterz30: No bo wiadomo, że w momencie, jak cała europa się radykalizuje to najlepiej mieć tam Donalda Tuska, sługę ludzi schodzących ze sceny, który w kraju realizuje 8 na 100 postulatów, sabotuje projekty rozwojowe i ewidentnie gra na obcy interes. Granie na obcy interes jest spoko, jak to niemiecki, ale jakby to był (a przecież nie jest) ruski, to już nie. No to jest kalka z donalda dzisiaj na konferencji sztabu,
  • Odpowiedz
@Pasterz30: Dla mnie Prorosyjska partia to ta która chce wpuszczać imigrantów i tym samym destabilizować kraj. Co ciekawe wskazujesz partie które są przeciwko.
  • Odpowiedz
  • 5
@wesolek1996

@Pasterz30: xd ile jeszcze będziesz straszył Rosja? Przyjąłeś już migranta jak głosujesz na partię pro migracyjne? Radzę założyć kolczugę bo możesz dostać od niego z dzidy jak żołnierze na granicy


Ale mówisz o pisie pisokonfiarzu? xD
  • Odpowiedz
@Pasterz30:
Daleko mi do konfederaty, swoje przeżyłem i wyrosłem już. Ale #!$%@? typie ty odklejony jesteś, odstaw wykop bo źle na Ciebie działa.

W polityce EU nadal nie mają nic do gadania, dalej prym wiedzie partią Urszuli.

Ale dla samej Konfy to duży sukces, szansa na zwiększenie zasięgu partii a co za tym idzie jej popularności. Wszystko zależy od nich teraz, to jak pokierują ofensywą w Europie będzie miało wpływ na
  • Odpowiedz