Wpis z mikrobloga

#przegryw #seks #takaprawda
Ofiary samogwałtu. Są nas tysiące, setki tysięcy, miliony każdego dnia. Ale nikt tego nie widzi. Mass media udają, że tego problemu nie ma, a jest on globalny.

A wystarczyłoby, żeby ładna koleżanka czy znajoma dała się wyruchać profilaktycznie, a dzień stałby się lepszy. Słońce rozświetliłoby panujący mrok, a uśmiech zagościłby na codziennie smutnej twarzy.
  • 11
wystarczyłoby, żeby ładna koleżanka czy znajoma dała się wyruchać profilaktycznie


@Felixu: one się boją że tuż po seksie byłyby wyśmiane że są łatwe i puszczalskie.
one się boją że tuż po seksie byłyby wyśmiane że są łatwe i puszczalskie.


@Tata_Kasi: oczywiście, dlatego faceci sami zgotowali sobie swój los.
@qeti: @Tata_Kasi Przecież nawet gdyby nie było żadnego wyśmiewania puszczalskości to i tak większość mężczyzn by nie bzykała. Przed monogamią większość mężczyzn się wcale nie rozmnażało i zostało to udowodnione. Tak naprawdę chrześcijaństwo i zaostrzenie norm moralnych sprawiło, że zwykli faceci zaczęli mieć seks. (Błagam tylko nie piszcie, że rozmnażanie =/= seks, zabezpieczenie powszechne to nowy wynalazek). Natomiast ludzka natura nie ewoluuje tak szybko, kobiety nie dawałyby przegrywom tak jak nie
@Tata_Kasi: Mój prywatny interes licuje z tym, żeby kobiety były jak największymi zdzirami jak to tylko możliwe natomiast przyznam szczerze, że szkoda mi przegrywów. Sam nim trochę mentalnie jestem i to naprawdę nic przyjemnego.
i to naprawdę nic przyjemnego.


@Sants1: celem natury jest ciągłość całego gatunku a nie zadowolenie z życia jednostek.
Niestety w wolnym świecie tylko zaradni się rozmnażą
Wg badań tylko ok. 30% mężczyzn rucha gdy powróci się do "pierwotnych praw natury". W szczytowym momencie chrześcijańskiej moralności to wiadomo "byle nie pił i miał prace" (opcjonalnie)