Wpis z mikrobloga

Chłop czeka na wizytę w klinice medycyny estetycznej XD Fobia odezwała się pierwszy raz od kilku miesięcy, trzęsą mi się ręce i serce bije. Eh. Ale dam radę XD

P.s wiem czemu się tak stresuje, boję się ładnych kobiet a tu same 10/10 a ja z tym swoim krzywym ryjem XD

#przegryw #fobiaspoleczna
Remus00 - Chłop czeka na wizytę w klinice medycyny estetycznej XD Fobia odezwała się ...

źródło: 1000001549

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • 0
@10129: nie, to nie ta klinika.

Co do mordy to po prostu jeden profil jest szpetny. Ten lepszy mi się nawet trochę podoba, natomiast gorszy to kompleks od kiedy pamiętam. Mam nadzieję że coś zaradzą
  • Odpowiedz
@Remus00: Problemy natury psychologicznej powinno się leczyć metodami psychologicznymi. Obawiam się, że piękna twarz niewiele ci pomożę, choć samych chęci poprawienia swojego wyglądu nie krytykuję. Spójrz choćby na ludzi na ulicy - piękni nie są, a funkcjonują bez takich problemów.
  • Odpowiedz
@Remus00: uważaj abyś nie skończył jak wiele kobiet które w te tematy brną, typu: ciągle chcą coś poprawiać i zaczynają wyglądać sztucznie albo jakby miały 40 lat w wieku 30 od nawalonych produktów/zabiegów.

tam będą namawiać na pewno bo na tym zarabiają, ale ja bym się zastanowił czy faktycznie masz defekty czy raczej je widzisz, bo jak to drugie to nieważne co zrobisz będziesz ciągle jakieś nowe wynajdywał sobie i tak
  • Odpowiedz
  • 0
@horus666: @10129 no myślałem już o tym że mogę tak skończyć, bo rzeczywiście jak sobie ogarnąłem fryzurę to miało być git, a nagle uszy stały się problemem. Potem nos, podbródek itd xD

Ale co do tego że będzie mnie namawiać to wątpię. Fajna babka. Mówi że ona by tu nic nie ruszała. Zapisałem się tylko na wolumetrie i małe wypełnienia gdzie są ubytki. Pytałem czy nos może też ogarnąć ale powiedziała
  • Odpowiedz
  • 0
@Remus00: no i ch.. też 2 lata trzeba czekać na psychoterapię xD A jak już zmieniam wszystko to z tym też bym zaczął od razu. Eh

A jeszcze się zwalniam i jak pójdę prywatnie to 600-800 miesięcznie XD A nie wiem czy coś znajdę szybko. Tzn z 50 koła na kupce odłożone ale jednak nie ma to jak stałe wpływy, nie lubię jak mi pieniążków ubywa a nie przybywa. No ale
  • Odpowiedz