Wpis z mikrobloga

@power-weak: a jeżeli ktoś jest ładny a się tym nie fleksuje ? Ja podobno jestem b.ladna wyglądam na dużo młodszą niż jestem i jakoś nigdy nie robiłam z tego nadrzędnej wartości z życiu
Na mnie zawsze komplementy na temat charakteru czy inteligencji robiły większe wrażenie
  • 0
@MetalowyBieg Z żadnej po prostu chodzi mi o to że ja jako truecel wiem jak wygląda życie na hardcore mode a taka ładna osoba nawet jeśli bardzo chce to Nigdy tego w pełni nie zrozumie no chyba że sama stanie się brzydka przez coś
nie mówię że musisz po prostu mówię że nie wiesz jak to wygląda

@power-weak: I nie czuję potrzeby posiadania takiej wiedzy. Jest ona dla mnie równie istotna jak wiedzą o przykładowo utlenianiu się molibdenu w warunkach zwiększonego ciśnienia. Z tym że to drugie wydaje zdecydowanie bardziej interesujące.
@power-weak ja przez późną podstawówkę i gimbazę byłam ofiarą nękania i klasowym odludkiem, bo (między innymi) wcześnie zaczęłam dojrzewać i dostałam figury klepsydry, kiedy w modzie były anorektyczki, byłam bardzo blada i miałam turbo gęste, spuszone włosy o które nie potrafiłam dbać xd do tego własna matka wyzywała mnie od spaślaków, kiedy BMI miałam na dolnej granicy normy.
Odbudowanie poczucia własnej wartości trwało do ok. 25. roku życia, do tego czasu każdy
@power-weak: xDDD to może być trudne do wyobrażenia ale my mamy znajomych i uwaga - oni też bywają mniej urodziwi, zreszta my też jesteśmy. Ale sie z nimi kumplujemy i oni mają szanse na dziewczyne, pomimo wyglądu, bo mają mózg na miejscu i nie biadolą nad sobą. Takich absolutnie nikt nie rozumie i nie chce znac ¯\(ツ)/¯