Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
Link: https://a.aliexpress.com/_EQPRPTB

Taka cena tylko z kodem 120/600$: AE120ZNPL - trzeba coś dobrać za 300$ od innego sprzedawcy który wysyła z EU i kupić oba przedmioty z zablokowaną kartą lub niewystarczającymi środkami, po nieudanej transakcji można opłacić tylko interesujące nas zamówienie ( ͜͡ʖ ͡€)
via Android
  • 0
@SzCzoteckY Chyba sporo Mirków je ma lub miało, ja osobiście mam kolegę który na szczękowych obręczach skończył już całkowicie rant hamujący i nigdy nie miał z nimi problemu.
Problemem nie są raczej obręcze o których jakość się trzeba bać a ewentualnie sama jakość ich złożenia i zaplotu przez chińczyka.
AE120ZNPL - trzeba coś dobrać za 300$ od innego sprzedawcy który wysyła z EU i kupić oba przedmioty z zablokowaną kartą lub niewystarczającymi środkami, po nieudanej transakcji można opłacić tylko interesujące nas zamówienie ( ͜͡ʖ ͡€)


@Zabi96: dobrze rozumiem, że kod działa na cały koszyk z przedmiotami od różnych sprzedawców i kupując 2 przedmioty każdy z nich będzie miał obniżoną cenę o 60$? Po odrzuconej płatności będzie
  • 1
dobrze rozumiem, że kod działa na cały koszyk z przedmiotami od różnych sprzedawców i kupując 2 przedmioty każdy z nich będzie miał obniżoną cenę o 60$? Po odrzuconej płatności będzie można opłacić tylko jedno zamówienie a nie całość?


@albin88: Tak, kupon rozłoży się proporcjonalnie po wartości poszczególnych produktów w całym zamówieniu.
Po opłaceniu przedmioty od każdego sprzedawcy będą odzielnym zamówieniem z cenami obniżonymi o wartość kodu, wtedy opłacasz każde zamówienie osobno
@Zabi96: też się poirytowałem, 6 dni temu zamówiłem, nadal nie wysłali mimo tego, że w ofercie jest napisane 'polecane marki wysyłka w 72 godziny', na pytania kiedy wyślą odpisują, że sprawdzą i wrócą do mnie później XD zastanawiam się czy nie anulować i już odżałować te niecałe 200 zł i mieć za tydzień, znajomy zamawiał w zeszły poniedziałek bezpośrednio w francuskim sklepie CSC i dzisiaj już doszły do niego
le nie mają stożka 50x28, tylko 45x28 :/


@Zabi96: ja mam kółka z dedy, 45 wysokie, i przy podmuchach jak np w ostatnią sobotę to bokiem jechałem a nie do przodu ¯\(ツ)/¯
  • 0
@Vegetable_Broccoli_2: Zanim mi pewnie odpiszą to skończą się promocje i będzie po zawodach. Kody są chyba do jutra 9:00. A jak pisali o wysyłce DPD z Chin to chodziło o tą bez opłat czy zwykłego kuriera którego złapaliby na VAT i cło?

@G06DbT 90 kg here, może nie będzie tak źle