Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi jak to jest, że spora część wykopków chce dymow i patologii, a jak ja dostaję to krzyczy, o tym że trzeba anulować walkę Masy i Muranskiego, a zarazem nie przeszkadza im postać pana Buły, któremu wręcz nawet ocieplają wizerunek. Nie przeszkadzaja im walki we freakach chłopa, który kiedyś macał przypadkowe kobiety po cyckach, robił pranki, które powodowały zagrożenie w ruchu ulicznym, ale za to walki Kamerzysty już trzeba odwołać.

#famemma
  • 29
  • 0
@ojciec-grzyba: nie widziałem, żeby wykopki domagały się tego, żeby bojkotować gale, bo walczy na niej Bombel, czy oaza moralności.

co do postaci Buly tez to bylo poruszane nie jest tak bardzo kojarzona osoba jak Masa z tego swiata.


Aha, czyli jak ktoś jest mniej kojarzony, ale też siedział to już może walczyć, bo jest mniej znany? Mój family friendly gangster jest lepszy niż twój?
@Dawul: Zedytowalem komentarz przed chwila bo zle to ubralem w slowa. Masa jest bardziej kojarzony z tym srodowiskiem niz Bula wiekszosc osob nie kojarzy go wlasnie z tego srodowiska Tak to widze z perspektywy ludzi dlaczego bojkotuja walke Masy lecz nie osobe Buly we freakach.
  • 0
@ojciec-grzyba: z tego co wiem to na wykopie co chwilę swego czasu lataly materialy o Bule, więc naprawdę nie rozumiem dlaczego ta sama część wykopków chce dymy i patologie, tym samym chcąc anulowania walki Murana z Masą, a przy okazji nie przeszkadza im Pan Bułkowski.
@Dawul: Bo ty nie potrafisz dostrzec różnic. Wielki Bu dostał szansę i na razie ją wykorzystuje, nie opowiada anegdotek jak to porywali dziewczyny i potem się nimi zabawiali, nie startuje z jakimiś gangsterskimi tematami i odcina się od tej przeszłości. Czy tak jest pewności nie mamy ale widać, że się stara.

Masa natomiast był kilka poziomów wyżej niż wielki bu jeśli chodzi o popełnione przestępstwa. On pozorował skruchę, bo paliła mu
  • 0
@GoodGuyChucky93:

Wielki Bu dostał szansę i na razie ją wykorzystuje, nie opowiada anegdotek jak to porywali dziewczyny i potem się nimi zabawiali, nie startuje z jakimiś gangsterskimi tematami i odcina się od tej przeszłości. Czy tak jest pewności nie mamy ale widać, że się stara.


Okej czyli Masie trzeba powiedzieć, żeby trochę pochodził po domach dziecka porobił trochę zdjęć ze smutnymi pieskami, wpłacił coś na schronisko i może walczyć xD.
@Dawul po prostu rozumiem czym jest resocjalizacja i widzę też różnice między czynami masy, wielkiego bu czy kamerzysty.
To, że ktoś trafił do więzienia, zwłaszcza w młodym wieku, nie oznacza, że należy go skreślać. Sam popełniłem kilka błędów w życiu i nie uważam, że powinno się to za mną ciągnąć do końca życia.
  • 0
@WhiskeyIHaze:

po prostu rozumiem czym jest resocjalizacja i widzę też różnice między czynami masy, wielkiego bu czy kamerzysty.


Jaka resocjalizacja xD? Ktoś się na to nabiera? Denis też się zresocjalizowal jak pisał listy do prokuratora? Proszę Cię, wielki Bu jest przebiegły i dla mnie mieszanie etyki jakiejś resocjalizacji z freakfightami jest niedorzeczne.

No chyba że ktoś lubi sportowe waleczki i nie jest fanem dymów to rozumiem, ale jak chce dymow i
@Dawul dziecko ty porównujesz typa co macał losowe kobiety z typem co gwalcil losowe kobiety.
Typa co był sutenerem z typem co jak wchodził do burdelu to #!$%@? się chowały po kątach bo wiedziały, że czeka je brutalny gwałt.
I ty chcesz ludzi pouczać w kwestii etyki? Jak nie rozumiesz różnic w tych czynach to niestety nikt ani nic ci już nie pomoże i po prostu będziesz debilem do końca życia.
  • 0
@WhiskeyIHaze:

I ty chcesz ludzi pouczać w kwestii etyki?


Sam napisałem że ff nie mają nic wspólnego z etyka xD. To Ty dokonujesz próby jakiegoś wartościowania przestępców, którzy mogą występować w cyrku, a którzy nie.

Bądźmy po prostu konsekwentni i róbmy na freakach same sportowe waleczki. Zero dymów i kontrowersji.
  • 0
@WhiskeyIHaze: jestem debilem, bo się z Tobą nie zgadzam? Aa ok. Jestem debilem bo nie rozumiem tej hipokryzji? I wartościowania który gangus jest dobry a który jest zły? Tego że wykopki chcą dymów a jak je dostają to są zbulwersowani że nie takie? Ok.
  • 0
@WhiskeyIHaze:

jesteś debilem bo dla ciebie chłop co macał babki po cyckach to ten sam kaliber przestępcy co masa. Resztę sobie sam wymyśliłeś bo jesteś debilem xD


Widzę że się rzeczywiście mocno zmieniłeś, ciągle mnie wyzywając. Ale nie dziwię sie, w końcu wystarczy zamydlić ci oczy robiąc sobie milion zdjęć z dziećmi z domu dziecka żeby uwierzyć w jakąś resocjalizację.

Mam nadzieję że od dziś czekasz na same sportowe walki i
@Dawul masa powinien spotkać się z twoja mama, siostra, żona oraz córka i pokazać im zabawę w dupa, japa, pipa. Potem przyjdzie zwyrol i zmaca je po cyckach. A na końcu zapytasz ich czy stopniowanie przestępstw ma sens czy nie.