Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi jak to jest, że spora część wykopków chce dymow i patologii, a jak ja dostaję to krzyczy, o tym że trzeba anulować walkę Masy i Muranskiego, a zarazem nie przeszkadza im postać pana Buły, któremu wręcz nawet ocieplają wizerunek. Nie przeszkadzaja im walki we freakach chłopa, który kiedyś macał przypadkowe kobiety po cyckach, robił pranki, które powodowały zagrożenie w ruchu ulicznym, ale za to walki Kamerzysty już trzeba odwołać.

#famemma
  • 29
  • Odpowiedz
  • 0
@WhiskeyIHaze: jaki to ma związek z freakfightami mój drogi?

Ale rozumiem że idac twoim tokiem rozumowania nie miałbyś nic przeciwko żeby Ferrari wywalił Ci z partyzanta liścia albo twoja mama siostra, żona i córka były pod opieką pozytywnego sutenera? A może fajnie jakby ci ferrari matkę od prostytutek zwyzywał? O a może Popek faceburgera zrobił? A twój ojciec spowodowal wypadek drogowy dzięki prankowi naszej oazy moralności?
  • Odpowiedz
  • 0
@WhiskeyIHaze: okej czyli rozumiem że nie masz nic przeciwko żeby mama siostra, żona i córka były pod opieką pozytywnego sutenera? A może fajnie jakby ci ferrari matkę od prostytutek zwyzywał? O a może Popek faceburgera zrobił? A twój ojciec spowodowal wypadek drogowy dzięki prankowi naszej oazy moralności? Współczuję.
  • Odpowiedz
@Dawul właśnie problem jest w tym, że ty mało rozumiesz.
Ale żyj sobie w świecie gdzie zmacanie cyckow losowych babek to ten sam kaliber co brutalny gwałt w 3 osoby na losowej studentce.
  • Odpowiedz
  • 0
@WhiskeyIHaze: słuchaj człowieku, jak uważasz, że walka na freakach równa się temu, że popierasz co dana osoba robi to dlaczego nie chcesz cancela osób, które wymieniłeś. Jesteś taki mądry, oczytany, doświadczony życiowo to mi odpowiedz na pytanie, czy nie masz nic przeciwko żeby mama siostra, żona i córka były pod opieką pozytywnego sutenera? A może fajnie jakby ci ferrari matkę od prostytutek zwyzywał? O a może Popek faceburgera zrobił? A twój
  • Odpowiedz
@Dawul bo zwyrol to zwyrol ale myślę, że kobiety z mojej rodziny poradziłyby sobie z traumą bycia zmacana po cyckach przez ubrania.
Pod opieką bu nie będą bo chłop po wyroku zaczął normalna pracę.
Ferrari mojej mamy nie zwyzywa bo nie jestem osobą publiczną więc on nawet nie wie o jej istnieniu.
Z popkiem się nie zadaje a typ, którego poczęstował burgerem się z tego cieszył.
Za to ty uważasz, że dla
  • Odpowiedz
  • 0
@WhiskeyIHaze:

bo zwyrol to zwyrol ale myślę, że kobiety z mojej rodziny poradziłyby sobie z traumą bycia zmacana po cyckach przez ubrania.


Wyzywasz mnie od debili, a sam piszesz takie rzeczy xD. Gratuluję.

Pod opieką bu nie będą bo chłop po wyroku zaczął normalna pracę.


O a widzisz z tego co wiem to Masa sutenerka się też nie zajmuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ferrari mojej mamy nie
  • Odpowiedz
@Dawul: No I jak z kimś takim przeprowadzić sensowną rozmowę. Ty na prawdę nie widzisz różnicy między masą a bu? Masa miał taką a nawet o wiele większą szanse, miał przychylność ludzi za pomoc w rozbiciu Pruszkowa, dostał wielkie ocieplenie wizerunku w postaci laurek od TVNu jakimi był alfabet mafii, serial odwrócenii z którego powstał film „świadek koronny”.
Jarek jednak pokazał, że on nie chce zmian odgrywał swoją rolę, mścił się
  • Odpowiedz
@Dawul OK widzę, że jednak nie dasz rady tego zrozumieć. Więc tak jak pisałem, żyj sobie w świecie gdzie twoja mama będzie miała taki sam problem do masy za to, że ja zgwałcił co do zwyrola, za to że ja zmacal.
  • Odpowiedz